Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Raed Arafat [4723]


Codrutz
 Share

Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Arafat
  • 1.2 Prenume: Raed
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 21
  • 1.5 Înălțime: 1.83
  • 1.6 Greutate: 93 Kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: Strada Strawberry Avenue, Bloc k2a, Scara a, Etaj 2, Apartament 6.
  • 1.9 Număr de telefon: 819-2931

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal al orasului Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu am boli care pot afecta recrutarea in cadrul Departamentului de Politie Los Santos.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat nici o data pentru crima. 
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost pentru nici o infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu folosesc sau am folosit substante interzise si nu recomand folosirea acestora.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o contraventie din cadrul capitolului 8-Legisiatie rutiera pentru incalcarea vitezei legale.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu am avut permisul suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, consider ca pot comunica in limba romana cat si sa comunic prin scris.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte in cadrul limbii engleze. Stiu sa scriu in engleza cat si sa comunin.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, nu am avut nici o aplicatie in cadrul Departamentului de Politie Los Santos.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, am trimis o aplicatie de angajare catre o agentie a statului.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am avut o aplicatie de angajare catre Departamentul de Medicina Los Santos, si verdictul a fost pozitiv, iar testarea din regulamentul Departamentul de Medicina Los Santos a fost trecuta de asemenea.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In trecut lucram ca miner.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos pentru ca vreau sa ajut orasul Los Santos prin impiedicarea ilegalitatilor. Vreau sa gasesc un colectiv cu care pot comunica si actiona bine si consider ca Departamentului de politie din Los Santos este unul dintre ele. De asemenea consider ca am niste calitati care se potrivesc Departamentului de politie din Los Santos si care pot ajuta. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Faptul principal care ma diferentiaza de ceilalti participanti ai Departamentului de politie din Los Santos este ca am anumite calitati pe care majoritatea aplicantilor nu le au, cum ar fi: sunt un sofer foarte bun fapt evidentiat prin participarea mea la campionatul national de curse din Paleto bay si faptul ca imi place saptamanal sa particip la antrenamente de tragere in poligonul Sandy.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Codrut
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani):15
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Pitesti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :Ma joc gta V de 4 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ma joc pe Serverul Friends Play Together din vara anului 2020.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore): Pe server in momentul efectuarii aplicatiei am 275 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : Am id-ul 4723.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, am citit informatiile legate de aplicatie.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, am citit regulamentul politiei.
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pentru citirea si evaluarea aplicatiei mele.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share