Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Emanuell Matias [Wolfy/ ID:13894]


Wolfy
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Fadur Emanuel.
  • Varsta reala: 16.
  • Orasul unde traiti: Suceava.
  • Cu ce va ocupati: Elev la Colegiul Național de Informatică "Spiru Haret"
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da,desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da il stiu la perfectie! 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din perspectiva mea, consider ca merit functia de helper deoarece indeplinesc anumite criterii avantajoase functiei.Spre exemplu: sunt o persoana calma in majoritatea timpului, am bunul simt, stiu sa respect dar la randul meu sa fiu respectat si sunt un bun cunoscator al server-ului si al regulilor acestuia.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana care uraste minciuna, imi place sinceritatea si ador corectitudinea. Nu-mi plac oamenii neseriosi, faptul asta mă indispune si prefer sa stau departe de acestia. Sunt o persoana calda, dar cand cineva imi greseste, nu-l iert atat de usor. Merg dupa principiul, respect si voi fi respectat. Pe langa asta, sunt o persoana careia nu ii plac conflictele sau implicarile in certuri. Imi place sa descopar locuri si oameni noi cu care sa am ce discuta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Emanuell Matias.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ۞Wolfy۞
  • Ore jucate pe server: 275.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server minunat de aproximativ 3 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord serverului pe zi in jur de 2-5 ore, depinde si de timpul meu liber.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nicio sanctiunea pe server.
  • ID-ul din joc: 13894
  • Averea detinuta in joc: Averea mea adunata cu tot ce am trece de 500k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercatii cu membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit cu aceasta functie, doar mi-as face treaba de ajutor pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa moderarea server-ului. Acesta are grija, ca orice player nou, sa fie ajutat oricand are nevoie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur,pot filma cu obs, aveti aici dovada: https://www.youtube.com/watch?v=xWuCKze5E44&feature=youtu.be&ab_channel=WolfyHUB
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share