Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Marian Remus [ RMS1708 / 14875 ]


RMS1708
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marian Remus
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Baia Mare
  • Cu ce va ocupati: Tehnician radiolog cu SS la Spitalul Judetean Constantin Opris Baia Mare
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt suficient de activ ca sa pot face o comparatie ipotetica cu membrii din staff, pentru a-mi da seama daca ma incadrez sau nu. Ma consider o persoana capabila, cu abilitati de leadership, care intelege si invata rapid.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Parerea mea despre mine este ca sunt de fel serios, genul de persoana care tace si face. Nu-mi place sa-mi irosesc timpul si urasc sa-mi fie irosit. Imi place sa ajut si stau foarte bine cu rabdarea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marian Remus
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): RMS
  • Ore jucate pe server: ~500
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In unele zile 4-5, in altele 10-12.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu
  • ID-ul din joc: 14875
  • Averea detinuta in joc: ~7.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?: Singura discutie a fost pe seama banului provizoriu pe care l-am primit, pentru ca nu intelegeam de ce era considerat ca ma aflu in roleplay cat timp eu nu interactionasem cu nimeni timp de 10 minute.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As lasa-o mai usor cu munca pe care o depun pentru a-mi marii averea, cu scopul de a acorda timpul castigat ajutand pe oricine are nevoie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Raspunde la intrebari si ajuta playerii care nu cunosc cum functioneaza unele aspecte ale serverului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by RMS1708
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share