Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Andrei Popa [ Mr.Ficus / 6477 ]


Mr.Ficus
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Balaj Adrian
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Bacau
Cu ce va ocupati: Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca as merita aceasta functie deoarece stiu cum sa tratez o situatie de fail rp si stiu cand trebuie sa ma concetrez la problema si cum sa o rezolv
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Adrian , am 16 ani si locuiesc in Bacau! Imi place sa stau pe calculator sa ma joc diferite jocuri si imi place sa scriptez/ programez
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Andrei Popa
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mr.Ficus
Ore jucate pe server:709 ore
De cat timp jucati pe server:Joc de 8 luna si ceva
Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6
Sanctiuni anterioare pe server:Detin un ban provizoriu de 3 zile ( si un ban permanent cu drept de plata)
ID-ul din joc:6477
Averea detinuta in joc:130k-140k bani + 1 BMW , 2 Motociclete, 1 ford raptor , 1 porche macan , 5 dube , cateva masini vechi si un apartament in zona vespucci
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Eu nu ma stiu ca o reputatie proasta pe joc!
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu nu am avut
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As lasa prieteniile deoparte si as incepe sa ma contrez si sa rezolv orice problema
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu ajutarea playerilor noi dar si cu rezolvarea problemelor care apar dar si cu raspunderea la tickete
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am posibilitatea de a filma
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                              +REP

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

+REP sustin aplicatia lui. Chiar daca nu are un istoric destul de frumos in ceea ce priveste sanctiunile de pe acest server consider ca in cele 700 de ore este capabil sa ia decizii corecte indiferent de situatiile impuse. Ca un minus in cazul lui mai are momentele lui de nervozitate de care ar putea scapa usor daca nu s-ar supara din unele treburi nesemnificative. Un lucru care ar fi ok sa il faci de cate ori ai ocazia ar fi sa ajuti jucatorii noi cu raspunsurile potrivite pe chat-ul jocului 👌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share