Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Lungu Andrei [Swappu/612]


Swappu
 Share

Recommended Posts

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Lungu Andrei
Varsta reala: Am frumoasa varsta de 16 ani.
Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Botosani.
Cu ce va ocupati: Elev.
De cat timp jucati pe server: Joc de aproximativ 1-2 luni.
Cat timp acodrati serverului pe zi: Aproximativ 4-5 ore.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Deoarece cred ca am capacitatile necesare unui helper.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Sunt un baiat istet, calm, modest, descurcaret, prietenos, sociabil si cu simtul umorului. Imi place mereu sa invat lucruri noi de care 
m-as putea folosi in viata, sa imi fac prieteni noi cu care sa socializez si sa rad si sa am cat mai putini dusmani.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Lungu Andrei
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Swappu
Sanctiuni anterioare pe server: -
ID-ul din joc: 612
Averea detinuta in joc: 1,9 mil. + niste masini.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sunt mafiot pe server, cred ca unora nu le place prea mult de mine. 
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut cat mai multi playeri si sa ma imprietenesc cu ei.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor care nu stiu sa faca RP.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share