Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Serrano Arryo [pasarel420 / ID: 5760]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex
  • Varsta reala: 17, curand 18
  • Orasul unde traiti: Drobeta Turnu-Severin
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca sunt un jucator foarte vechi al acestei comunitati, sunt foarte corect in tot ceea ce fac si sunt foarte activ pe server atat in weekend cat si in timpul saptamanii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un pustan de 17 ani. Majoritatea timpului il petrec ori cu prietenii la bere, ori pe FiveM. In rest, una dintre pasiunile mele cele mai mari sunt masinile si tot ce tine de ele si imi place berea

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Serrano Arryo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): pasarel420
  • Ore jucate pe server: 1600
  • De cat timp jucati pe server: Din decembrie 2017.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In vacanta minim 7-8 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri si 4 ban-uri provizorii, dintre care unul este pentru ca nu am stat 3 saptamani in politie.
  • ID-ul din joc: 5760
  • Averea detinuta in joc: Tug, Casa clasa A in mirror si 1.5 milioane cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu neaparat, dar recunosc ca uneori mai sunt toxic dar sunt dispus sa renunt la atitudinea asta daca sunt acceptat.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, chiar daca este posibil ca unii sa aiba ceva cu mine, dar eu personal nu m-am certat cu nimeni de pe aceasta comunitate.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot sa zic ca as face ceva foarte diferit, dar chiar as face lucruri care ar duce spre binele comunitatii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand, un helper trebuie sa ajute playerii noi care nu stiu cu ce se mananca acest server, sa le explice cum sta treaba, trebuie sa se ocupe tickete si sa aiba un roleplay de calitate, astfel incat sa fie un exemplu pentru jucatorii din jurul lui.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share