Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Luis Vuton 13723


eryik_sui
 Share

Recommended Posts

  • 1.1 Nume:Versace 
  • 1.2 Prenume:Luis Vuton
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:1.80
  • 1.6 Greutate:90kg
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:Vinewood 3 
  • 1.9 Număr de telefon: 801-1827

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da,sunt un cetatean legal
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nicio boala cronica
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nicio boala fizica
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu sufar de boli
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am niciun cazier,cel mult o amenda pentru viteza
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:: Nu am niciun cazier
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am facut uz de subsante interzise niciodata
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu am primit nicio contraventie
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da,sunt in posesia unui permis de conducere valid
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:L-am avut suspendat pentru ca am depasit limita legala in oras
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da,sunt capabil
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Pot sa vorbesc fluent limba engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da,am mai trimis
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu am fost acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Catre departamentul de Politie Los Santos
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Am fost respins
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost angajat la McDonalds si la momentul actual ma ocup cu petrol

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte)Doresc sa ma alatur Depatamentului de politie din Los santos din anumite motive,in primul rand sunt dedicat patriei si vreau sa imi servesc tara oferind tot ce am mai bun din mine.Consider ca tara are nevoide de agenti tineri si dornici de a servii patria
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt foarte ascultator,calm in orice situatie,abilitati bune la condus si consider ca sunt foarte muncitor

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Eryik
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Craiova
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :Din 2016
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? De o luna dar am jucat foarte mult
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) :180 de ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :13723
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: DA
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :DA
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :DA
  • 5.14 Alte informații :Multumesc pentru timpul acordat!Tin sa mentionez ca o sa dau tot ce e mai bun din mine
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share