Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Jon Huero [Jon / 3684]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionut
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Targu Jiu
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Consider ca merit functia de helper deoarece, ma joc de mult timp pe server si cred ca am acumulat destula experienta pentru a actiona corect in majoritatea situatilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Ionut, am 20 ani si locuiesc in Targu Jiu. Sunt pasionat de gaming de la varsta de 10 ani majoritatea timpului mi-l petrec la pc sau afara cu prietenii. Sunt o persoana mai tacuta nu-mi place sa ma bag in treburile altora, stau mereu in banca mea si  imi place sa ajut lumea cand si cum pot.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jon Huero
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Jon
  • Ore jucate pe server: 1105
  • De cat timp jucati pe server: Din luna Februarie, dar am avut o perioada de 3-4 luni de pauza, m-am reapucat in August.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 9-10 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu si un warn ambele luate in Martie cand eram la inceput.
  • ID-ul din joc: 3684
  • Averea detinuta in joc: Cateva masini, tug, cap de tir + prelata si 6.000.000$ cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi incerca sa ajut toti playerii noi sa inteleaga regulile de pe comunitate si o sa incerc sa-mi fac treaba exemplar.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Scopul unui helper este de a ajuta playerii noi de pe comunitate sa intelegea regulile, sa mentina ordine pe chat si sa rezolve ticketele de pe joc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share