Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Marco Vespucci [99]


Marco
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume: Numele meu de familie este Vespucii
1.2 Prenume: Prenumele meu este Marco
1.3 Sex: Masculin.
1.4 Vârsta: Am varsta de 29 de ani.
1.5 Înălțime: Nu stiu exact, undeva peste 1.80.
1.6 Greutate: Aproximativ 87 kg.
1.7 Naționalitate: African-American.
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: Am telefonul spart!
 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt.
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu am nicio boala cronica.
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu am nicio boala fizica.
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu, deoarece nu sunt bolnav.
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am comis crime.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am facut nicio infractiune pana in momentul de fata.
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am folosit niciodata substante interzise.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit pentru viteza legala.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere.
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu mi-a fost niciodata suspendat.
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt.
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc atat verbal cat si in scris, limba engleza.
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat.
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da , ca medic!
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -Acceptat!
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost pescar, mecanic si am lucrat intr-un call center.
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Sincer sa fiu, doresc sa ma alatur Departamentului de politie L.S. deoarece de cand eram mic, am observat ca sunt o fire protectiva si ajutatoare. Totodata, imi place munca in echipa si sunt mai mult ca sigur ca pot sa fiu un exemplu atat pentru cetateni cat si pentru posibilii viitori colegi. Ca un posibil alt argument pot spune ca doresc sa ajut fortele de ordine in a institui o ordine pe strazile noastre. 
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu pot spune ca sunt unic dar pot spune ca imi doresc sa fiu un exemplu fata de toti cetatenii luand partile bune drept exemplu si aplicandu-le in viata de zi cu zi pentru a ajunge la randul meu un exemplu pentru altii.Pot spune ca increderea pe care o am in persoanele care formeaza un grup bine cladit ma face sa devin o persoana de incredere la randul meu si totodata un om de baza al respectivului grup.
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))
[
5.1 Prenume : Ma numesc Denis
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am 15 ani Jumatate ( Am spus asta ca nu vreau sa mint ca am 16) Dar am mentalitate de 16 ani!
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Locuiesc in Romania,  Bacau
5.4 De când vă jucați GTA V? : Joc de 3 ani.
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Joc pe acest server de 8 luni
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : Am 120 ore in momentul acesta.
5.7 Ce ID aveti in joc? : Am ID-ul 99
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, le-am citit.
5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, l-am citit.
5.14 Alte informații : Nu am alte informatii de adaugat. Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share