Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Castelano Romeo[12345]


Vector
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Castelano
  • 1.2 Prenume:Romeo
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:32
  • 1.5 Înălțime:1,95
  • 1.6 Greutate:90kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:051-7209

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost .
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am fost niciodata anchetat/arestat pentru vre o infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:NU am folosit niciodata in viata mea substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Am primit amenda pentru condus peste limita de viteza legla.a (o singura data).
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Am cunostiinte bine definite in limba engleza si in limba franceza.Sunt specializat pe gramatica ambelor limbi si pot comunica fluent cu un nativ al fiecarei limbi.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu am trimis  nicio aplicatie
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Am trimis CV ul catre departamentul Spitalului Los Santos si am fost acceptat si am avut o cariera fericita.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Sofer de autobuz.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alaturi Departamentului de politie Los Santos deoarece consider ca as aduce un beneficiu considerabil cu ajutor abilitatiilor mele si a capacitatiilor.
    In primul rand ,candidez deoarece doresc sa ii indeplinesc visul mamei mele si sa ajung ofiter in cadrul Departamentului.Dansa s a stins si aceasta a fost ultima sa dorinta sa isi vada fiul ajutand orasul sa prospere si sa ajunga un loc mai sigur pentru cetateni.Doresc nespus de mult sa ii onorez dorinta deoarece dansa a fost singurul om din viata mea care si a dedicat aprope tot timpul educandu-ma si crescandu-ma.
    In al doilea rand,doresc sa arat seriozitate si intelepciune si sa reprezint Departamentul in cel mai diplomat/inteligent si intelegator mod .Doresc sa imi gasesc locul de munca stabil la care oricine viseaza .Doresc sa ma implic cu toate cunostintele mele si abilitatiile si sa ajut Departamentul cu toate fortele daca as avea sansa.
    In final,o sa fac tot ce imi sta in putinta sa ma angajez in cadrul Departamentului si doresc sa imi fie oferita sansa sa arat ce pot ,Multumesc.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Criteriile care ma pun in evidenta pe langa ceilalti candidati la acest post sunt unele importante precum:inteligenta,capacitatea de a intelege cealalta persoana,intelepciunea,capacitatea de a colabora si de a face parte dintr o echipa.Eu sunt o presoana perspicace ,o persoana punctuala care percepe persoanele care nu sunt punctuale sub o forma de lipsa de respect.Un lucru care ma recomanda este faptul ca atunci cand esuez nu caut scuze ci caut solutii.Consider ca as putea aduce un plus Departamentului pe langa ceilalti candidati deoarece lucruriile specificate mai sus ma recomanda ca fiind o persoana pe care te poti baza si o persoana care chiar daca va esua va invata si v-a prospera.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Victor
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :De 5 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :De aproximativ 5 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) :81
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :12345
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Desigur
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații :-
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share