Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Xavier Jacob [299]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Catalin
  • Varsta reala: Am varsta de 18 ani.
  • Orasul unde traiti: Sunt din Constanta.
  • Cu ce va ocupati: Sunt student in anul 1 pe specializare "Game developing".
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Dam il cunosc foarte bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece joc pe acest server de o perioada foarte indelungata de timp, ceea ce m-a facut sa inteleg scopul acestui joc, roleplay-ul. Un alt motiv care ma face sa cred acest lucru este reprezentat de seriozitatea mea de care am dat dovada de cand am intrat prima data pe server si prin limbajul purtat cu restu jucatorilor si respectul meu fata de sine si fata de celelalte persoane cu toate ca unele dintre ele nu l-ar merita. Pe langa toate acestea, aceasta functiie ar fi ca un nou obstacol, o noua provocare pe care a dori sa-mi demonstrez ca pot sa o depasesc. Daca as obtine aceasta functie probabil ca activitatea mea ar fi mult mai ridicata si as vrea sa o tin foarte mult timp deoarece este foarte greu de castigat si foarte usor de pierdut.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In primul rand ma numesc Andrei, am varsta de 18 ani , si locuiesc in Constanta. Ma pot autocaracteriza ca fiind o persoana serioasa si totodata glumeata atunci cand este cazul. Nu fac glume de prost-gust la adresa altor persoane, intrucat nu imi plac certurile si prefer sa le evit. Sunt o fire foarte prietenoasa, imi place sa fiu inconjurat de prieteni si sa ne petrecem timpul impreuna si totodata ma intere foarte rapid intr-un colectiv de persoane, in acest caz, intr-o factiune. Sunt o fire calma si respectuoasa, stiu sa ma abtin si nu ma enervez repede. Stiu sa ma descurc in momentele tensionate si nu ma pierd cu firea atunci cand un lucru mi se pare mai greu de facut, mereu incerc sa rezolv o problema folosindu-mi propriile cunostintele, dar, atunci cand este un lucru care necesita ajutorul cuiva, niciodata nu ezit sa intreb sau sa cer ajutorul unei persoane. Mereu am muncit pentru lucruri pe care mi-am dorit sa le fac, trag pentru mine si niciodata nu m-am dat batut. In viata ma indruma si ma motiveaza proverbele 'respecta si vei fi respectat' si 'fara munca, nici rasplata'.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Xavier Jacob
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): KapKan
  • Ore jucate pe server: Am 340 de ore jucate.
  • De cat timp jucati pe server:  De cand erau masiniile din vanilla.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord in jur de 4-5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un warn pentru PowerGaming.
  • ID-ul din joc: 299
  • Averea detinuta in joc: Detin un BMW M5, Dodge Charter, SXF-450, Yamaha, Mazda RX5, Duba Ford, Duba Sobol, si inca vreo 20.000$ intr-un portbagaj, cam atat imi aduc aminte.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: : Nu cred, ca ma inteleg cu toti bine. Nu am avut certuri sau scandaluri si nici nu imi place sa ma bag in seama fara rost.  
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, certurile,altercatiile nu ajuta cu absolut nimic. Prefer sa stau intr-o relatie de prietenie cu toti playerii.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as vrea sa imi las amprenta, sa ma tina minte lumea in sensul bun, pentru activitatea mea, pentru roleplay-ul meu sau pentru atitudinea mea de colegialitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper, dupa cum se vede si din nume, are rolul in ajutarea jucatorilor noi prin sfaturi despre server sau prin pastrarea ordinii pe server, in cazul unor situatii care sunt interzise in regulament sa sanctionezi (daca este cazul) sau sa le explici frumos cu ce au gresit si sa le mai acorzi o sansa.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da pot filma cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share