Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Necoara Eduard [ Terorister / ID 14265 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Necoara Eduard
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Galati
  • Cu ce va ocupati:Momentan nu ma ocup cu nimic deoarece sunt la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da,sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta funcite deoarece stiu sa explic unei persoane daca este ok sau nu ce a facut.Sunt intelegator cu oameni si am rabdare.Ma joc fivem din anul 2018 si am capat o experienta in acest joc si stiu cum sa ii explic unei persoane anumite lucruri.Cand am vazut un jucator nou,am incercat sa il ajut,sa ii explic de unde se ia un job,de unde se cumpara masina si i-am mai ajutat si cu o suma modica de bani.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Necoara Eduard,am varsta de 16 ani si imi place sa il ajut pe tatal meu la firma lui.Imi place mecanica si doresc sa invat cat mai multe lucruri despre acest domeniu.Sunt o persoana sociabila,in timpul liber imi place sa ies afara cu bicicleta impreuna cu prietenii mei.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Eduard Banica
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Manevra/Terorister
  • Ore jucate pe server:In acest moment am 685 de ore jucate pe acest server.
  • De cat timp jucati pe server:M-am jucat putin cand era serverul in paleto.M-am reapucat de server acuma cateva luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Daca nu am nimic de facut la liceu,sunt zile cand stau si cate 10 ore pe server.In medie stau 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am un warn pentru mixing.L-am luat din neatentia mea si imi asum acest lucru
  • ID-ul din joc:14265
  • Averea detinuta in joc:Averea mea este:Tir-ul custom la 2m,Prelata mare la 900k,Evo 9 la 1.4m,Ford raptor,Jeep Rubicon,Bmw x5m,Honda africat ,cateva masini de la clasa C si in acest moment detin suma de 700.000$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, nu am dorit sa ma cert cu persoane random sau sa fiu bombardier.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu ma face cu nimic diferit de restul persoanelor.Doresc sa ajut persoanle noi si sa le explic cum sta treaba cu acest server si ca este un server harp rp.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu probleme oamenilor,nelamuriri pe care le au.Explica persoanelor care fac ceva gresit ca nu este bine ce fac si sa nu mai faca acel lucru pe viitor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Eu filmez aproape toata ziua in caz de orice.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da,sunt de acord-
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share