Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Gheara Remy [Filip/ ID:19037]


Filip
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Birzeanu Filip
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Elev / afacere de familie (firma de broderii)
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles , mereu o sa fiu obiectiv din acest punct de vedere !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pe langa faptul ca vreau sa ajut cat de mult pot la dezvoltarea acestei comunitati , pot spune ca ma implic mai ales cu sufletul deoarece iubesc aceasta comunitate si vreau ce este mai bun pt aceasta
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Mereu mi-a placut sa comunic si sa interactionez cu toata lumea , mai ales cand este vorba sa ii ajut ,ma consider devotat si mai ales sunt de parere ca daca pui suflet in ceea ce faci o sa iasa foarte bine.
  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Remy Gheara
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Filip
  • Ore jucate pe server: la momentul actual 270 
  • De cat timp jucati pe server: am jucat pe server si acum 2 wipe-uri ceva timp dar serios m-am apucat din luna noiembrie si nu exista zi in care sa nu fi intrat
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 4-5 ore dar in principiu cat este nevoie
  • Sanctiuni anterioare pe server: un ban provizoriu de 3 zile pentru ca am stat pe sleep si nu mi se reseta timpul si altul provizoriu pentru crash in accident cu politia
  • ID-ul din joc: 19037
  • Averea detinuta in joc: apartament clasa c in eclipse , cap de tir 800k , masini in valoare de 1.6 milioane si deocamdata 300k bani impachetati pentru ca am imprumutat mai multe persoane dar in jur de 500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , mereu cred ca oamenii au avut o impresie buna despre mine.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pe langa faptul ca as ajuta playerii la orice problema au, as veni cu mai multe idei pentru a dezvolta cat mai mult serverul si as incerca sa rezolv cat mai multe bug-uri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper nu se ocupa doar cu tickete si atat , ci prin definita cuvantului helper , ajuta cat mai mult comunitatea din orice punct de vedere
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , atat instant replay cat si obs si gforce experience
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep.

Pentru mine fivem-ul este un joc foarte greu, iar primul meu server fiind unul de tipul hard-roleplay cum este FplayT, nu am reusit decat sa mi ingreunez perceptia asupra acestui joc. Spre norocul meu, pot spune ca deindata ce am intrat pe server, am dat de FIlip si  orice aspect si orice lucru pe care ar fi trebuit sa-l stiu mi-a fost explicat cu rabdare si implicare deosebita, lucru care nu credeam ca este posibil. Inexperienta mea nu mi ofera posibilitatea de a stii ce ii trebuie unui Helper, insa pot spune cu siguranta ca un player ca mine (sunt convins ca nu sunt singurul) este foarte fericit si are doar de castigat cand cineva cu experienta isi rupe din timp pentru a-i explica anumite lucruri pe care unii le cred banale, dar la inceput nu sunt! Pe scurt, daca nu era Filip, eu, si probabil multi altii, nu ar fi avut cunostintele atat RP cat si Non-RP pentru a face fata acestui server.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share