Jump to content
×
×
  • Create New...

( HELPER) Grecu Mario (ID: 8672 )


Recommended Posts

 

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gavrila Andrei Ciprian
  • Varsta reala: 16 ani 3 luni
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Ma ocup in mare parte cu Liceu si cu uneori cu fotball-ul si mai petrec mult la calculator  
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie , deoarece  pretrec extrem de mult pe sv stiu sa ma implic in situati/probleme mai imi place sa interactionez cu jucatorii sa le explic unde au gresit si pe viitor sa nu se mai repete.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma cheama Ciprian Andrei sunt din Craiova și am varsta de 16 ani si practic fotball de 2 ani sunt la liceu (clasa a 9 a) sunt pe profil Filologie sunt un baiat de treaba cand e vorba de ajutor sunt si sociabil cu lumea din jurul meu sunt caterinca dar cand se ajunge la limita ma opresc , pe viitor vreau sa dau la politie de-asta vreau sa vad cum e viata unui politist si cum s-ar descurca , ma mai descurc in limbi straine ( Spaniola )  
     
  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Grecu Mario Anton
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Antertos #SOA
  • Ore jucate pe server: 1360 ore 
  • De cat timp jucati pe server: 10 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 9 - 10 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri , 4 ban-uri vechi 
  • ID-ul din joc: 8672
  • Averea detinuta in joc: Detin VIP EMERALD detin masini Valoare ( 1,50kk ) Apartament Eclips Town Tir , Prelata , bani cash 1,20kk 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Nu am reputatie proasta ma inteleg bine cu toti 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am nicio altercatie cu nimeni din staff
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Activitate si raspunsuri la playeri/ajutor
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa cu: Explicarea playerilor si curatenia server-ului pt a nu face lag si rezolvarea tickete-lor 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , non-stop
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , normal
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share