Jump to content
×
×
  • Create New...

|CV| Sebastian Skenzo [7189]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Skenzo
  • 1.2 Prenume: Sebastian
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 39
  • 1.5 Înălțime: 183cm 
  • 1.6 Greutate: 96kg
  • 1.7 Naționalitate: Turc - Roman
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 339-0264 


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am lovit pe cineva în buna cunoștință de cauză cu toate că la momentul actual regret.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Sunt vorbitor fluent de limba turcă, limba germană și desigur limba engleză.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:  Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: În perioada facultății de medicină am lucrat part-time la Urgent Expres pentru a-mi câștiga un trai decent.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Acum câțiva ani mama mea suferea de o boală cronică și nu puteam să fac nimic să o tratez, nepermițându-mi să o tratez, am decis să studiez medicina deoarece medicii nu puteau veni cu un diagnostic concret iar toate tratamentele pe care ni le recomandau erau extrem de scumpe. Din nefericire la momentul în care eu am ajuns în primul an de stagiatură mama mea a decedat, dar nu am renunțat să studiez medicina în continuare deoarece acesta era singurul lucru care m-a ținut în continuare pe un drum bun în viață , moartea mamei mele cauzându-mi o depresie vastă care să mă ducă pe o cale greșită. Acum vreau să îmi dedic viața să ajut alte persoane și să nu mai trebuiască să treacă prin experiențe ca a mea prin pierderea unei persoane dragi.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ceea ce mă diferențiază de ceilalți candidați este dedicarea mea de a salva persoanele din a mai trece prin tragedia de a pierde pe cineva drag , eu știind foarte bine ce înseamnă această experiență. Nu am nimic de comentat niciodată și tratez orice experiență ca o lecție nouă de viață.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Atakan
  • 4.2 Vârsta: 20
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Galați
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 2 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Am început să mă joc acum câteva luni și a trebuit să iau o pauza de la fivem din cauza unei condiții medicale.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 50
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 7189
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: În jur de 5-10 ore .
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut sancțiuni până acum , doar un jail de 60 de minute care a fost la cererea mea către Azey , nu a fost o pedeapsă pentru ceva anume.
  • 5.0 Alte informații: Sunt destul de activ, nu mă cert , nu caut ceartă doar să mă relaxez, acesta este motivul principal pentru care vreau să intru în medici , mi se pare că este cea mai bună variantă pentru ceea ce îmi doresc eu având în vedere că lumea evită să se certe cu medicii.
Link to comment
Share on other sites

+ Rep  l-am cunoscut cand avea 20 de ore i-am facut cazier, l-am mai intalnit de cateva ori in oras si am vazut ca si-a corectat comportamentul si a inteles despre ce este vorba pe acest server, cred ca merita o sansa

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑Asistent-General :  Muller Dante

 

🚑Nume discord:  Găbel#1329

🚑Asistent-General :  Munteanu Gabriel

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share