Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Darius Florescu [Arklow / ID: 10118]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Moldovan Alex
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Cluj
  • Cu ce va ocupati: Student in anul 3.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece de aproximativ 5 ani particip la voluntariate si la situatii care necesita rabdare sub presiune. Tot in acest interval de timp am avut si cateva job-uri care necesitau experienta de invatare si rabdare cand erau probleme, fiind un teamleader pe promotii si un supervizor de depozit, aceste locuri de munca mi-au testat rabdarea, deoarece in ambele existau oameni noi, care tocmai incepeau sa invete si eram "omul" desemnat cu aceste atributii. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex, sunt din Cluj, student in anul 3 la Finante si Banci si sunt o persoana rabdatoare, dedicata si motivata inspre bine. Ca pasiuni pot sa enumar socializarea, psihologia omului si IT-ul, absolvind un curs de Java Development in decursul anului trecut. Legat de jocuri pe calculator, majoritatea dintre jocuri au fost online si am interactionat cu multi oameni. De FiveM m-am apucat de circa 7 luni, FplayT fiind primul meu server si singurul de care m-am tinut de cand m-am apucat, pana in prezent, toate acestea din cauza staff-ului primitor, care m-a ajutat la inceput sa inteleg si sa respect regulile server-ului. Tot din acest motiv as dori sa acord si eu o mana de ajutor si putin din timpul meu, pentru a ajuta la randul meu ceilalti playeri.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Darius Florescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Arklow (Mai are buguri cand imi scrie "trapb" de la mail pe Rockstar Launcher)
  • Ore jucate pe server: 825
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 7 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 10118
  • Averea detinuta in joc: MTL, Apartament Ecplise, 1 mil cash, mai multe masini din joc, cat si de la VIP.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu mult mai activ si sa ajut cat mai multi playeri, nu doar pe chat cum am incercat mereu sa-i ajut.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se asigura ca regulile server-ului sunt respectat si incearca sa rezolve problemele aparute anterior din nerespectarea regulamentului sau din bug-uri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: OBS / GeForce.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Il cunosc pe acest baiat de ceva timp si am ajuns sa vad ca o persoana super calma,are un roleplay destul de deosebit vine mereu cu ideii noi.Se vede ca este o persoana super matura de aceea este si mereu calm,sta si gandeste ce trebuie sa faca cum sa actioneze inainte de a lua o decizie.Eu chiar consider ca merita aceasta sansa pentru a ajuta mai mult aceasta comunitate!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share