Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Nechita Sebastian [ sebbyz / ID:8803 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sebastian
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Inginer de sisteme software
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am mai fost helper in trecut si consider ca am reusit sa va demonstrez ca sunt capabil pentru a detine o astfel de functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt linistit, calm si concentrat pe ceea ce imi propun sa fac. Locuiesc in Bucuresti si urmaresc o cariera in domeniul IT.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nechita Sebastian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): sebbyz
  • Ore jucate pe server: 1642
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 6 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10-11 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 8803
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 3 milioane si dodge charge 96
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu consider acest lucru
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as face ceva diferit in mod special doar as contribui cu ajutarea playerilor de pe server si sa imi dau cu parerea unde este nevoie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea serverului prin rezolvarea ticketelor facute de player + alte lucruri ce imbunatatesc calitatea serverului
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ca si la alte cateva persoane votul meu se imparte in doua variante:

+REP pentru faptul ca ai niste idei de RP-uri si stii sa le coordonezi foarte frumos iar pe langa asta un lucru ce este de apreciat faptul ca nu transpui ura din OOC in actiunile tale IC ( experienta personala ). Pe langa asta este o persoana ce ii place sa se implice in diverse activitati 👌.

-REP pentru comportamentul tau in general care s-a schimbat odata cu reintrarea ta in politie la un grad superior. Din punctul meu de vedere nu mi se pare normal daca un om te intreaba ceva legat de factiunea in care tu esti un grad mare si cu o putere de decizie sa ii raspunzi cu ,, Ar trebui sa mergi sageata la Vagos '', pentru ca indiferent daca el tine cu o mafie la o bataie sau alta e strict problema lui. Fiecare jucator al comunitatii sustine ce mafie ii place. Pe langa asta daca omul te intreaba ceva strict de factiunea in care vrea sa intre din punctul meu de vedere nu ar trebui sa ii raspunzi in bataie de joc. Adica ar trebui sa uiti de ura personala pe care i-o porti si sa ii raspunzi corespunzator in functie de situatie pentru ca pana la urma politia este o factiune publica nu una privata, fiind prima cea mai importanta de pe o comunitate deoarece atunci cand esti in ea interactionezi cu o mare parte din jucatorii de pe server iar aceasta la randul ei este urmata de Medici ( parerea mea ). 

Per total incearca sa inlaturi acest comportament din firea ta deoarece iti aduce foarte multe dezavantaje iar pe urma totul ar fi ok 👍 

image.png.329a7464f5e2cb8e100cb87aa2474bb3.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share