Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Nechita Alexandru [ Gaboru ID: 8 ]


Gaboru
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Claudiu
  • Varsta reala: 18 
  • Orasul unde traiti: Campulung Muscel
  • Cu ce va ocupati: cu Studiile
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece am mai fost in staff de 2 ori si de ambele dati am iesit pe prostia mea, si pe anumite ambitii proaste
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat calm in mare parte am 18 ani, imi place mult sa ajut, imi place foarte mult serverul, mai departe ma cunoasteti voi foarte bine :D❤️ 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nechita Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gaboru
  • Ore jucate pe server: 2400
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani aproape
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6-7-8 ore +
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc: 8
  • Averea detinuta in joc: 2.200.000$ dupa CK
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, dar am foarte mult HATE de la anumite persoane :D 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am mai avut , de ce sa mint :))
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic diferit fata de ce fac membrii staffului actual, sau ce am facut eu ( I-am promis lui Carlito ca ma schimb) 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupa in mare parte d a ajuta toti jucatorii serverului
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share