Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armin Cazaciuc [ qArmin / 96 ]


qArmin
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan
  • Varsta reala: Foarte putin pana la 16 ani 
  • Orasul unde traiti: Suceava - Gura Humorului
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Nu pot spune ca pot lasa prieteniile deoparte, dar tot ce inseamna de greseala se sanctioneaza, fie prieten, fie necunoscut.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu mi se pare ca, cunosc la perfectiune, dar stiu sa ma descurc mai in orice situatie si daca nu stiu ceva ma documentez.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un player activ, ma simt capabil pentru aceasta functie. De asemenea, consider ca pot raspunde la mai multe intrebari, avand o vechime destul de mare pe server, si imi place sa ajut pe oricine cum pot :D.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Razvan, sunt elev in clasa a IX-a la profilul Economie, imi place sa ma joc pe calculator, sunt o persoana deschisa, nu suport sa fiu contrazis cand stiu sigur ca am dreptate, in ultimul timp am devenit o persoana calma, care nu mai face glume care nu-si au rostul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Armin Cazaciuc 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): armeen
  • Ore jucate pe server: 800
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani si putin
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Momentan nu acord foarte mult timp server-ului deoarece nu am asa mare "actiune", dar daca o sa fiu acceptat, o sa stau lejer in jur de 5-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am aproximativ 7 warn-uri in 3 ani, si un ban permanent pentru Bug Abuse (O greseala care a fost iertata <3)
  • ID-ul din joc:
  • Averea detinuta in joc: ~4.5m 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din partea unora da, dar ma voi revansa.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, in trecut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, as repeta regulamentul pana il stiu la perfectie, apoi as sta un timp foarte mare pe tickete, deoarece eu personal nu am foarte multa "actiune" pe server, si as incerca sa ajut pe toata lumea cu ce pot :).
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu problemele mai mici ale server-ului. Mai exact, acesta incearca sa "Regleze" server-ul, ajutand oamenii in diferite situatii si sanctionand cei care au gresit, dar si incearca cu toata putinta sa le explice ce au facut si de ce nu e ok sa faca asta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share