Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Marius Manea [8865]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Manea
  • 1.2 Prenume: Marius
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 23
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 84
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Str. Bulevardul Seville, Bloc A9, Sc.2, Ap.7, Nr.32
  • 1.9 Număr de telefon: 598-3310


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal al comunei Los Santos
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala cronica
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala fizica
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu, niciuna dintre aceste boli nu imi pot reduce performanta ca un potential angajat in cadrul Departamentului
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost niciodata arestat pentru asa ceva
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost arestat niciodata pentru o infractiune
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am folosit niciodata substante interzise
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o contraventie pentru parcare neregulamentara
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil sa comunic atat verbal cat si in scris in Limba Romana
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Nu, nu am nicio alta cunostinta lingvistica in orice limba in afara de Limba Romana

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, nu am mai trimis niciodata o aplicatie de angajare la Departamentul Medical
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  - 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai trimis niciodata o aplicatie de angajare catre oricare alta agentie a satului
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Santierist, Postas, Pescar, Angajat McDonalds

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa fac parte Departamentului Medical Los Santos deoarece vreau sa ajut persoanele cu probleme de sanatate, sunt dispus sa fac tot ceea ce imi sta in putinta sa ajut orice pacient din orasul nostru. De cand eram mic ma uitam la parintii mei mai ales la tatal meu care era medic chirurg si a inceput incet incet sa ma pasioneze aceasta meserie de medic. De asemenea parintii mei s-au bucurat spunandu-le ca as vrea sa merg pe acelasi drum adica sa urmez aceeasi meserie ca ei. Din cauza ca acestia au fost medici, am avut putin ajutor din partea lor. Multi prieteni din copilarie nu au fost binedispusi sa auda visurile mele de a devenii medic. Nu suportau sa vada sange ace sau alte cele, dar asta nu trebuia sa ma descurajeze. Am reusit sa trec bacalaureatul cu nota corespunzatoare facultatii de medicina. Mi-as dorii sa pot face parte din Departamentul Medical Los Santos pentru a-mi putea indeplinii visul din copilarie.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): De obicei imi dau toata silinta in meseria mea, sunt un om ajutator, mi-as putea da si viata mea pentru salvarea unor oameni doar sa stiu ca mor salvand pe cineva. Stiu sa lucrez in echipa, conduc foarte bine nu intarzii la apeluri, nu las oamenii sa decedeze, pun  pasiune in munca pe care o fac si v-as aprecia mult daca v-ati uita peste aplicatia mea. Va multumesc!

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Mario
  • 4.2 Vârsta:  15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Drobeta - Turnu Severin
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 3 ani si jumatate
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 3-4 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  65
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 8865
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 5-12
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut
  • 5.0 Alte informații: - 
Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑Asistent-General :  Muller Dante

 

🚑Nume discord:  Găbel#1329

🚑Asistent-General :  Munteanu Gabriel

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share