Jump to content
×
×
  • Create New...

HELPER] Yilmaz Enis [Paradoxul V2, ID 4219]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Yilmaz Enis
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev si antreprenor 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Eu personal consider ca orice ticket trebuie rezolvat fara a se tine cont de gradul de prietenie/rudenie cu cei implicatii
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da!Consider ca cunosc regulamentul la perfectie
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): De ce doresc sa devin Helper? Buna intrebare. Helper-ul este o sansa unica pentru a-mi exprima tot ajutorul ce am vrut sa-l dau incepatorilor inca de cand eramla inceput, avand experienta in FiveM Doresc sa devin Helper ca sa ajut, sa dau tot ce pot pentru a-i ajuta pe cei noi sa inteleaga serverul, modul lui, sa inteleaga cum se foloseste forumul si multe altele.Imi doresc sa pot ajuta cat mai mult jucatorii, cei noi cat si cei mai vechi, cu sfaturi, probleme si alte dificultati ce privesc server-ul cat si alte probleme atat timp cat sunt capabil sa ii ajut.In plus pot sa ajut la dezvoltarea serverului avand cunostinte vaste in ceea ce tine de FiveM
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Nu suport oamenii cu 2 fete, as putea spune ca ii urasc. Sunt o persoana deschisa care "se baga usor sub pielea omului" datorita, unii zic simtului umorului dezvoltat sau prin faptul ca sunt un spirit liber, insa cand vine vorba de munca serioasa pot spune ca excelez, imi plac provocarile si sa vad ceva facut de mana mea . Ziua merg la sala si seara mai ies pe afara cu prietenii, la o poveste. Doresc mereu sa cunosc persoane noi si experiente inedite. Calitatile mele sunt ca am grija de persoanele cele mai apropriate si sunt un prieten de incredere. Defectele mele sunt ca, sunt vorbaret.Hobby-urile mele sunt jocurile video, muzica, fotbalul american. Sunt o fire sociabila, iertatoare, de treaba, ajutatoare,, spun lucrurilor verde in fata. Sunt pasionat de masini. In timpul liber stau pe calculator, ies cu prietenii pe afara Imi place sa fiu placut de oameni si sa fiu vazut ca un om cinstit. Nu sunt o fire invidioasa, apreciez valorile si le evidentiez cat de mult pot. Sunt genul de om caruia ii place sa duca la sfarsit orice lucru inceput, nu abandonez pe parcurs. Când cineva îmi cere ajutorul sau sfatul nu ma feresc sa-l îndurm pe calea cea buna. Incerc sa imi ajut prietenii si persoanele apropiate cu tot ce este nevoie. Motto-ul meu :''Respecta si vei fi respectat''.Am incercat sa fiu cat mai independent. Si cred ca asta o sa ma ajute mult in viata, precum s-a dovedit si pana acum. I. Sunt o fire calma, pâna sunt calcat pe coada. De felul meu sunt o persoana foarte optimista, nu îmi place sa gândesc lucrul rau care ar putea urma.De asemenea practic fotbal american de 5 ani deja jucand la nivelul profesionistilor.As putea sa mai zic multe lucruri despre mine, dar cred ca este de-ajuns.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ispilante Brusli Sentiment
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Paradoxul v2
  • Ore jucate pe server:265
  • De cat timp jucati pe server:M-am reapucat de pe 21.9.2020 totusi am jucat inclusiv la inceputul serverului.M-am lasat la acea vreme deoarece roleplay-ul din romania nu ma satisfacea.Totusi vazand ce a realizat FplayT in Romania m-a influentat sa ma intorc.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:9-11 ore tinand cont ca ma trezesc pe la 8 si am toata ziua liber
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am 2 banuri.Totusi tin sa mentionez ca acele banuri au fost luate cand nu jucam serios pe comunitate
  • ID-ul din joc:4219
  • Averea detinuta in joc:VIP Emerald, Bmw X5M,Renault Twizy,Jeep Wrangler Rubicon,Ford Mustang 1967,
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Chiar nu consider sa am o reputatie proasta
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):M-am certat o data cu Bestialu din cauza unei actiunii rp cu un medic eu venind atunci de pe un server din afara unde roleplay-ul este la alt nivel si am considerat ca am dreptate.Iar la un moment dat am considerat ca acesta a facut misto de mine si m-am enervat.Totusi am realizat ca a avut dreptate si cam am fost nerespectuos si mi-am cerut scuze
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Consider ca FplayT are deja un staff extrem de capabil care se descurca de minune si are o abordare matura si corecta.Totusi as incerca sa dau tot ce e mai bun din mine prin urmare multe chestii ar avea putin din personalitatea mea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper bun ocupa cu filtrarea jucatorilor care chiar isi doresc sa joace pe server si ajutarea jucatorilor.Acesta are rolul de a raspunde intrebariilor cat si de a asculta problemele acestora.Totusi consider ca cea mai importanta atributie a unui helper este acea de a invata jucatorii si a le explica unde au gresit.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share