Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Eduard Smith [8576]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Smith
  • 1.2 Prenume:Eduard
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:27
  • 1.5 Înălțime:1.86
  • 1.6 Greutate:79 kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:040-6332


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nicio boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da,am fost arestat pentru un derapaj controlat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da,acesta a fost suspendat pentru motivul de mai sus.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,pot vorbi pk engleza in cazul in care este nevoie.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost Santierist,Sofer la Posta Romana si deocamdata sunt angajat la McDonald's

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatur acestui departament deoarece mi-am facut o parere foarte buna fata de baietii si fetele care lucreaza acolo.Mi se pare un departament foarte bine aranjat,atat practic cat si teoretic.Un alt motiv pentru care as vrea sa ma angajez aici ar fi pentru ca vreau sa ajut oamenii neajutorati ai acestui oras.Pot spune ca imi place medicina si aș vrea sa o practic mai mult.Alt motiv ar fi ca toata familia mea practica medicina si este ceva ce se repeta in arborele meu genealogic.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt o persoana cu cei 7 ani de acasa,merg pe zicala "Respecta si vei fi respecat".Sunt o persoana modesta,caruia ii place sa continue sa invete pana ce nu mai poate.Sunt o fire creativa,caruia ii place sa socializeze.Cand esti in jurul meu vreau sa te simti ca si cum ai fi acasa,nu jignesc,nu tolerez acest fapt,deoarece nu cred ca te ajuta cu nimic cand jignesti pe cineva.Sunt acel tip de persoana caruia daca nu ii iese ceva bine,continua,incercand sa faca acel lucru din ce in ce mai bine.Imi place sa ascult muzica de toate felurile,conteaza de mood-ul pe care il am in acel moment,uneori mai trist,mai fericit,dar in mare parte reprezint partea mea fericita deoarece nu vreau ca oamenii din jurul meu sa se simta prost din cauza ca asa ma simt eu.In marea parte a timpului

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Eduard
  • 4.2 Vârsta:16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Siret
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:Ma joc GTA V tocmai din 2014.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:M-am jucat inainte de wipe mult timp,tocmai ce m am reapucat de server
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 45.50
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:8576
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:Cat este nevoie in mare parte.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Da,am un warn pentru ca am condus masina mica pe drum de tara
  • 5.0 Alte informații:Multumesc pentru atentia acordata.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share