Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Carlos Emillio [554]


Recommended Posts


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Emillio
  • 1.2 Prenume:Carlos
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:24
  • 1.5 Înălțime:1.85
  • 1.6 Greutate: 75
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Eclipse Tower ET.19
  • 1.9 Număr de telefon: 545-2511


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legat al orasului Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu, deoarece nu sufar de vreuna dintre bolile redactate mai sus.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am folosit nicio substanta interzisa in viata mea.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit niciodata vreo contravenite.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu a fost niciodata suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, mai vorbesc limba Engleza destul de fluent.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCA:
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, catre departamentul de politie al orasului Los Santos
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Da, am fost acceptat si am ajuns Ofiter.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Gunoier, Miner, Sofer pe Autobuz

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Dorinta de a deveni medic ardea in inima mea de mult timp, nu mai ca eu turnam apa incet, incet pe foc pentru ca imi spuneam ca nu ma voi pricepe sa ajut lumea, imi va deveni ceva neinchipuit de scarbos, dar daca ma gandesc mai bine pot suporta gandul ca voi ajuta persoane care sangereaza, au plagi, rani deschise si alte lucruri cu care se poate lovi oricine.Acum cateva ore gandul de a deveni medic a inceput sa ma bantuie din nou, ca de fiecare data nu am vrut sa il ascult, dar, de data asta, a venit cu niste argumente solide.Aceste argumente solide probabil le-am alcatuit cand dormeam sau altcumva nu vad, pana la urma e gandul meu nu al altei persoane.Un alt motiv ar fi ca tatal meu a murit cand aveam eu 18 ani intr-un accident produs de un medic, care a platit pentru fapta sa, dar mi-a ramas pe constiinta, si eu as vrea sa nu se mai intample astfel de fapte, sa fie medici competenti in acest Departament, al acestui oras.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu ma diferentiaza nimic fata de ceilalti angajati pentru ca fiecare dintre ei pot face cu siguranta ce pot face eu, modul de gandire in schimb eu va asigur ca este diferit de la candidati la candidati pentru ca unii sa gandesc la salarii, unii la statul de medic, unul la portitele pe care le deschide aceasta slujba, unii la cat de importanti vor fi in familie si sirul poate continua.Daca doriti cu adevarat sa vedeti ce ma diferentiaza de restul candidatilor, va invit sa ma sunati pe telefonul mobil, sa ne intalnim intr-un loc, sa purtam o conversatie dialogata si sa servim o cafea, sa puteti vedea cu adevarat cum sunt eu.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Vlad
  • 4.2 Vârsta:16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Pitesti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De aproximativ 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De aproximativ 6 luni.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 1500.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:554
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3-4 ore pe zi.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: 2 Ban-uri pentru acumulare warn-uri.
  • 5.0 Alte informații: Sper sa va placa aplicatia mea !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share