Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatii helper


Radu17
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tatar
  • Varsta reala:Radu
  • Orasul unde traiti: Targu Mures
  • Cu ce va ocupati: Momentan cu scoala iar in timpu liber imi place sa ma joc pe calculator si ma sa duc afara
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Daca ajung in staff deja e mai important sa ajut oamenii si sa nu le strice cineva rp-ul decat prietenii mei!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: perfect
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca as merita aceasta functie pentru ca sunt matur, sincer, corect si capabil pentru a rezolva o problema. Si pot sa zic asa ca am si destula experienta deoarece am mai fost Head of Admins pe un server ca nu era chiar mort avea peste 100 de oameni pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de treba din Tg.Mures caruia i place sa se joace fivem si sa iasa afara cu prietenii mei si sa ma distrez nu imi prea place scoala dar trebuie sa o fac. Pe langa asta din punctul meu de vedere sunt amuzant si de treaba.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bobica Mercedes
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Radu
  • Ore jucate pe server: 0 ca sa dat wipe
  • De cat timp jucati pe server: Am jucat acum mult timp dar acum m-am reapucat ma joc de dinainte de wipeu de pe 6 decembrie 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore in timpul saptamanii 6+ in weekend
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn 
  • ID-ul din joc: nu stiu sa dat wipe
  • Averea detinuta in joc: inainte aveam aproximativ 550k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: da aveam o reputatie de om glumet
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu daca as avea aceasta functie as sta sa ajut oamenii sa le arat cum functioneaza un job sa i explic tot  ce ar putea sa faca la inceput si sa ii explic cum se intra de exemplu intr-o factiune si ce ar trebui sa evite ca si un om nou in oras
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper sa ocupa cu ajutarea jucatorilor si in situatii in care nu se face un rp corespunzator sau daca cineva are nelamuriri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share