Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Capetillo Eduardo [ Rensake / 87 ]


Rensake
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Banica Eduard.
  • Varsta reala: 17.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt destul de activ, imi place sa ajut toate persoanele care au nevoie asa cum pot si cat imi permite serverul la momentul actual. Ținând cont că este nevoie de staff imi cam petrec majoritatea timpului pe server,  zic ca as fii de folos.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Eduard, am varsta de 17 ani. Sunt o persoana calma, bine dispusa, caruia ii place sa socializeze si o fire vulcanica doar atunci cand nu sunt luat in seama.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Capetillo Eduardo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rensake 
  • Ore jucate pe server: Am avut 1300 de ore jucate, in momentul actual am 0.
  • De cat timp jucati pe server: De pe data de 24/12/2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cel putin 5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am fost sanctionat pentru : Misto staff, Condus non-rp si Bombardier regula 41, in momentul actual e totul curat.
  • ID-ul din joc: 87, fost 1334
  • Averea detinuta in joc: Am avut o avere in valoare de aproximativ 3.000.000 $ 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut niciodata, de fiecare data cand am avut probleme le am rezolvat in cel mai calm mod fiind intelegator cand am gresit.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In opinia mea totul merge cum trebuie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider ca ar trebui in primul rand sa ajute playerii noi, încât să își formeze o parere frumoasa despre noi cat si despre server si munca fondatorilor mai ales, dar și a tuturor care aparțin acestei comunități, sa ajute , parerea mea cu tot ce pot, pe oricine. Atat pe server, cât și pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share