Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Sweat Johnson ( Robert/ id: 438 )


SweetJ
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Radulescu Robert
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Pitesti
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca sunt suficient de pregatit sa ma ocup de problemele care sunt in fiecare zi pe server deoarece stiu si eu cat de greu le este actualilor membrii staff, uneori ei fiind suprasolicitati. Eu cred  incerca sa fiu de folos
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un simplu elev la un liceu de top din Pitesti. Sunt pasionat de calculatoare, petrecandu-mi cea mai mare parte a zilei in fata ecranului, jucand fiveM in cea mai mare parte a timpului, dar ma mai ocup si de editare video si foto.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sweat Johnson
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Robert
  • Ore jucate pe server: 8 (dupa wipe) - 470 (inainte de wipe)
  • De cat timp jucati pe server: o luna si o saptamana
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10-15
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri ( jefuit in loc public, PG: furt de masina din fata peninteciarului) 
  • ID-ul din joc: 438
  • Averea detinuta in joc: mercedes g63s, lamborghini centenario
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: in RP-urile  la care iau parte pot sa intervin eu daca apare vreo problema care nu este permisa de regulamentul orasului
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  sa aibe grija ca regulamentul orasului sa nu fie incalcat si sa ajute oamenii care au probleme neintelnite in viata reala
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share