Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Susan Rarex [1080]


RaresGaming
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Soios
  • 1.2 Prenume:Rarex
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:27
  • 1.5 Înălțime:1,79
  • 1.6 Greutate:70 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Strada Florilor nr. 16
  • 1.9 Număr de telefon: 798-3384

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da,desigur,sunt un cetatean legal al comunei Los Santos
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: NU,nu sufar de nici o boala cronica!
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: NU,nu sufar de nici o boala fizica
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: NU,deoarece nu sufar de nici o boala!
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: NU,nu am fost nici o data arestat pentru o crima!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: NU,nu am fost nici o data arestat pentru vreo infractiune!
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: NU,nu am facut uz de substante interzise in ultimii doi ani!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: DA,am primit o amenda pentru parcare neregulamentara!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: DA,sunt in posesia unui permis de connducere valabil categoria B!
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: NU,nu mi-a fost suspendat nici o daata permisul de conducere!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: DA,sunt capabil sa comunic atat verbal cati in scris limba Romana!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: DA,cunosc cat de cat limba Engleza,pot face cateva propozitii dar nu vorbesc la perfectie!

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: NU,nu am mai trimis nici o data o aplicatie la Departamentul de Polite!
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: NU am mai trimis nici o data aplicatie!
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: NU,nu am mai trimis nici o data o aplicatie catre ori care alta agentie a statului!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: NU am mai trimis nici o data aplicatie!
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: in prezent sunt postas pentru a imi intretine familia si sa am si eu un ban muncit cinstit de mine!

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur departamentului de politie din Los Santos deoarece cred ca este cea mai serioasa institutie din oras si de mic mi-am dorit sa ma aflu in departamentul de Politie Los Santos!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Aceasta este pasiunea mea,am exersat foarte mult pentru probe si toate cele,ma gandesc la faptul ca unii sunt trimisi aici de catre alte persoane,dar eu vreau sa intru in Departamentul de Politie de buna voie!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Rares
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 13,dar nu cred ca varsta conteaza cel mai mult,conteaza cum rolezi si daca esti serios!
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Focsani
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : cam o luna!
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 48,dar pe alte servere am mult mai multe ore,dar la fel ca la varsta,nu cred ca orele conteaza cel mai mult,conteaza cat de mult te pricepi la rolat roleplay-ul!
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : id-ul meu este 21704
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da,desigur ca inteleg,in viata reala nu poti sta o zi si apoi sa pleci!
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da,inteleg ca daca sunt acceptat trebuie sa stau cel putin o ora pe zi!
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da,inteleg ca  o data ce sunt acceptat nu am voie sa coorup atat ic cat nici ooc.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da,inteleg ca daca nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu!
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : DA,am citit informatiile legate de aplicatie!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : DA,am citit regulamentul politiei!
  • 5.14 Alte informații :Imi doresc sa fiu acceptat,chiar daca nu am varsta si orele necesare dar cred ca acescriterii nu sunt cele mai importante pentru a intra in politie,trebuie doar sa fii serios si sa stii sa rolezi foarte bine!
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg.61487d26cfecd5935f65d02b9923c657.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost RESPINS!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share