Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Antonio Martinez [ cataleyaaa / 723 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bogdan
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Valcea
  • Cu ce va ocupati: Programare / Networking
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt matur, am 21 de ani, cunosc foarte bine regulamentul, pot fi calm in orice situatie, ceea ce inseamna ca sunt capabil sa iau decizii corecte in situatii stresante, am foarte mult timp liber in care pot face munca in folosul serverului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Bogdan, am 21 de ani, sunt din valcea, am absolvit o scoala de cyber security acum o saptamana, nu am un loc de munca stabil deoarece lucrez pe cont propriu pentru a imi castiga existenta, am foarte mult timp liber pe care il petrec jucand fivem.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Antonio Martinez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cataleyaaa
  • Ore jucate pe server: dupa wipe, am 20 de ore
  • De cat timp jucati pe server: de aproximativ un an, dar m-am apucat serios acum o saptamana.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: toata ziua
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 723
  • Averea detinuta in joc: 80k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta serverul cat mai mult posibil, nu doar cu tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playerii noi, playerii care au nelamuriri, cei care se contrazic pe o situatie roleplay, indruma orice jucator pe o cale buna si ii sanctioneaza pe cei care incearca sa strice roleplay-ul si buna dispozitie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share