Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Florin Bogdan [ID: 600]


Thoma
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.2 Nume: Florin.

1.2 Prenume: Bogdan.

1.3 Sex: Masculin.

1.4 Vârsta: 27 de ani.

1.5 Înălțime:  1,82 metri.

1.6 Greutate: 83 de kilograme.

1.7 Naționalitate: Romană.

1.8 Adresă:  -

1.9 Număr de telefon: 186-7549.

 

INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al orașului Los Santos?: Desigur, sunt un cetățean legal al acestui oraș.

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Din fericire, nu sufăr de vreo boală cronică.

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufăr de vreo boală fizică.

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -.

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat vreodată pentru crimă.

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: N-am avut ocazia sa fiu arestat vreodată.

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am folosit vreodată substanțe interzise.

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Din păcate am primit o contravenție datorită vitezei.

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.

2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Din fericire nu am vreo abatere rutieră.

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur, consider că acest aspect este cel mai important în alegerea candidaților potriviți.

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, pot să comunic atat în scris cat și în vorbire folosind limba engleză.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, nu am mai trimis nicio aplicație de angajare la Departamentul de Poliție.

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: 

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai trimis pană acum nicio aplicație la o altă instituție a statului.

3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: La începuturile acestui oraș am început de jos ca un Mecanic necalificat, apoi am început să mă dezvolt în diferite domenii.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc să mă alătur Departamentului de Poliție din Los Santos deoarece mă consider o persoană în formă, ce are pregătirile necesare încât să poate profeseze fără probleme. Am terminat liceul de marină militară din orașul Constanța și sunt obișnuit de mic cu un program strict. După absolvirea liceului, am continuat cu ”Facultatea de Pompieri” din cadrul Academiei de Poliție din Alexandru Ioan Cuza. Mereu mi-a plăcut să opresc persoanele nelegiuite din această comună și să mă dedic comunității.

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu sunt de părere că, ceea ce mă diferențiază de ceilalți candidați este amabilitatea, seriozitatea și răbdarea care se pot observa în comportamentul meu de zi cu zi. De asemenea bunătatea cu care tratez oamenii și cei 7 ani de acasă mă pot diferenția enorm. Nu mă consider superior, dar comportamentul cuiva spune foarte mult de fiecare dată.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Bogdan.

5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am 17 ani.

5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Locuiesc în orașul Tulcea.

5.4 De când vă jucați GTA V? : Mă joc GTA V din anul 2015.

5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Mă joc pe acest server din toamna anului 2019.

5.6 Cate ore aveți pe joc? (Minim 80 ore) : La momentul de față am aproximativ 20 de ore (înainte de wipe am avut aproape 2.000 de ore).

5.7 Ce ID aveti in joc? : 600.

5.8 Înteleg că odată ce sunt acceptat în poliție trebuie să stau cel puțin 3 săptamani?: Da.

5.9 Înțeleg că odată ce sunt acceptat în poliție trebuie să stau cel puțin 1 oră pe zi?: Da.

5.10 Înteleg că odată ce sunt acceptat în poliție nu am voie să fiu corupt nici IC nici OOC?: Da.

5.11 Înteleg că în cazul în care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10 risc ban provizoriu?: Da.

5.12 Ai citit informațiile legate de aplicație? : Desigur.

5.13 Ai citit regulamentul poliției? : Desigur, am luat la cunoștiință atat regulamentul poliției cat și Codul Penal din vigoare.

5.14 Alte informații : Mulțumesc anticipat pentru timpul acordat citirii acestei aplicații și urez succes tuturor aplicanților.

Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Florin Bogdan, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas iportant va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de AGENT-PAZA  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il  faceti este sa cautati pe cineva la sectia de politie (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un politst si asteptati un tester.
 

      Data: 27/01/2021

                                                                                                                                                                                                                                                           Semnatura: Nechita Sebastian

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share