Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andrei Mihai [iSkayer / ID: 665]


iSkayer
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: Serverul Blue

------  Informatii din viata reala -----

Numele real: Bărdiță Mihai-Andrei
Varsta reala: 16 ani
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Elev (clasa a 10-a)
De cat timp jucati pe server: De doua luni (pe 8 sau 9 februarie fac 3 luni)
Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi, dar in general intre una si sase ore
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): M-am familiarizat foarte mult cu serverul, fiind primul server RolePlay pe care am jucat si sunt de parere ca sunt in stare sa ajut membrii noi (si nu numai) cu diferitele nelamuriri legate de server
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma in marea parte a timpului, sunt sociabil si cateodata si amuzant. Am un simt al orientarii destul de dezvoltat si ma inteleg destul de bine cu oamenii care sunt ok cu mine


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Andrei Mihai
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): iSkayer
Sanctiuni anterioare pe server: Un ban de o zi pentru o neintelegere [am stat de vorba cu un owner si am inteles ca eu aveam 700 si ceva de nu mai stiu ce droguri, fiind medic, eu neavand asa ceva(pana la urma s-a rezolvat)]
ID-ul din joc: 665
Averea detinuta in joc: 800.000$ in banca+ 57.000$ in mana, un Mercedes CLS, Audi RS6, Nissan GTR, Jeepul de Craciun+ inca unul, dar nu-i stiu numele (ceva SRT parca)
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, dupa parerea mea nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cum stau, dupa parerea mea, destul de mult timp pe server, cand am ceva timp liber, sunt de parere ca as putea ajuta membrii care au anumite probleme legate de server si sunt pe acelasi server ca mine
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ajuta membrii serverului cu informatii
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de asta? (Bandicam Fraps obs)?:Da. Adica am Fraps, dar s-ar putea sa mearga mai greu FiveM-ul cand filmez
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sigur, n-am nicio problema

Edited by iSkayer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share