Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Morrison David [Batranu | 94 ]


YOYO
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Cristi
  • Varsta reala:18 Peste 1 luna 19
  • Orasul unde traiti:United Kingdom
  • Cu ce va ocupati:Lucrez in bucatarie
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie ca as dorii sa ajut multa lume depe acest server, si vreau sa fac ca fiecare player care intra pe server sa aiba un timp foarte bombat si sa nu aiba regrete.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc , Cristian imi place sa conduc si in timpul liber imi place sa donez in serverele care le iubesc, si inca ceva sunt putin prost de felu meu si fac glume R*tar*e cateodata.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Morrison David
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):David3530- On Youtube
  • Ore jucate pe server:47.25 (Si pe contu vechi) 600+
  • De cat timp jucati pe server:Din februarie(2019)
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde daca sunt la munca vreo 4-5 ore, daca sunt liber 8-9
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am avut 2 banuri(Am invatat minte din toate greselile mele facute!)
  • ID-ul din joc:94
  • Averea detinuta in joc:TIR 2 MIL+ PRELATA MARE +EMERALD +CASA MIRROR +1MIL CASH +GTR LEGENDARY + DODGE CHARGER 69 LEGENDARY
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Din cate stiu eu nu, dar daca lumea crede altfel nu ma supar.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nimic, As face Roleplay mai departe si as ajuta playerii cand au nevoie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta playerii in nevoie mare si playerii noi veniti pe server sa le explice din regulament daca nu au inteles ceva, sau daca nu inteleg ceva din joc(ic)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

EDIT

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Cristi
  • Varsta reala:18 Peste 1 luna 19
  • Orasul unde traiti:London.
  • Cu ce va ocupati:Lucrez in bucatarie
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie ca as dorii sa ajut multa lume depe acest server, si vreau sa fac ca fiecare player care intra pe server sa aiba un timp minunat pe server si sa nu aiba regrete.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc , Cristian imi place sa conduc si in timpul liber  .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Morrison David
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):David3530- On Youtube
  • Ore jucate pe server:47.25 (Si pe contu vechi) 600+
  • De cat timp jucati pe server:Din februarie(2020) - Nu mai sunt sigur daca e 2019 sau 2020 .
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde daca sunt la munca vreo 4-5 ore, daca sunt liber 8-9
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am avut 2 banuri(Am invatat minte din toate greselile mele facute!)
  • ID-ul din joc:94
  • Averea detinuta in joc:TIR 2 MIL+ PRELATA MARE +EMERALD +CASA MIRROR +1MIL CASH +GTR LEGENDARY + DODGE CHARGER 69 LEGENDARY
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Din cate stiu eu nu, dar daca lumea crede altfel nu ma supar.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nimic, As face Roleplay mai departe si as ajuta playerii cand au nevoie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta playerii in nevoie mare si playerii noi veniti pe server sa le explice din regulament daca nu au inteles ceva, sau daca nu inteleg ceva din joc(ic)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Edited by YOYO
Link to comment
Share on other sites

EDIT: 
x2 
Munca m'a omorat ma scuzati :D
 

  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma Numesc Cristian, In timpul liber imi place sa conduc pe afara, si in timpul liber imi place sa stau si sa ma joc five m.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share