Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Jamal Terrance [1127]


RTXgod
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Terrance
  • 1.2 Prenume: Jamal
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 26
  • 1.5 Înălțime: 1.82 m
  • 1.6 Greutate: 72 kg
  • 1.7 Naționalitate: American
  • 1.8 Adresă: Momentan stau in chirie intr-un apartament din Paleto
  • 1.9 Număr de telefon: 314-1316

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal, cu cazierul curat!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu este cazul din fericire!
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu este cazul din fericire!
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: ---
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost arestat nici o data!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, din fericire nu am fost arestat pentru vre-o infractiune
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:  Nu, nu consum substante interzise!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit o singura amenda in trafic, deoarece am depasit putin limita de viteza!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur!
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost suspendat nici o data!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Normal!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Dap, cunos foarte bine limba engleza, Spaniola si putin Franceza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, aceasta este prima data cand depun un CV de angajare la Departamentul de Politie!
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: ---
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, mi-am depus CV-ul la Spitalul Los Santos dar am fost nevoit sa il retrag, avand niste probleme in familie!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: ---
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat ca si Voluntar la Crucea Rosie timp de 4 ani, sofer pe Autobuz 2 ani si am fost plecat in zone sarace, precum orasul Mysore din India, unde am ajutat la dezvoltarea comunitatii si am invatat copiii lucruri importante despre Scoala si Igiena de Zi cu Zi

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Dupa ce m-am intors din India, am realizat ca asta vreau sa fac, sa ajut oamenii, si ce mod mai bun de a ajuta oamenii este, in afara de a te face Politist! Sincer sa fiu am o atractie catre aceasta slujba deoarece imi place sa cunosc oameni noi, sa le aflu gandirea si modul in care se comporta! Un alt motiv pentru care as vrea sa ma alatur Departamentului este deoarece Doresc sa educ si sa invat cetatenii sa nu mai faca ilegalitati si sa traiasca o viata corecta si frumoasa!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu cred ca sunt cu nimic mai presus fata de ceilalti canditati, dar lucrand atat de mult timp cu oamenii am reusit sa dezvolt niste capabilitati de a ii intelege si a imi da seama de ce ajung sa comita faptele pe care le fac! Plus ca anii in care am lucrat la Crucea Rosie m-au ajutat sa invat tehnici vitale pe care cred ca toti cetatenii ar trebui sa le stie!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Emi
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Craiova, Dolj
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Ma joc GTA V din 2014 (pe contul acesta de Steam am 2000+ ore in Fivem)
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De aproape un an!
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : Avand in vedere Wipeul am 28 de ore, dar inainte de wipe am avut 1000hrs
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 1127
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, le am citit!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Desigur ca l-am citit!
  • 5.14 Alte informații : Multumesc frumos pentru timpul acordat, si sper sa fiu acceptat pentru a colabora pe viitor!
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg.61487d26cfecd5935f65d02b9923c657.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost RESPINS!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share