Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Dulgheru Petre [2020]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Numele meu este Dulgheru.
  • 1.2 Prenume: Prenumele meu este Petre.
  • 1.3 Sex:  Masculin.
  • 1.4 Vârsta: Am varsta de 23 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.83 
  • 1.6 Greutate: Am 75 de kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Romana.
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: Numarul meu de telefon este "457-7609".


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Sunt un cetatean legal, nu am avut niciodata probleme cu legea.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de vreo boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:  Nu, nu sufar de nicio boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu am fost niciodata arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost niciodata arestat pentru infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: : Nu am consumat niciodata substante stupefiante sau alte substante de mare risc.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am fost sanctionat niciodata pe perioada sederii mele in acest oras, decat cu un avertisment verbal pentru faptul ca mi-a alunecat masina intr-o intersectie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur, sunt posesor de permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:  Nu, nu a fost niciodata suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Sunt posesor a catorva cunostinte in limba Engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, este prima data cand trimit CV-ul catre Departamentul Medical.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  Nu este cazul. 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu este cazul.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In momentul de fata livrez colete cetatenilor la firma "Urgent Cargus".

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Totul incepe cu cativa ani in urma cand a inceput sa observ cata suferinta exista in lume, cati oameni se chinuie. Liceul pe care l-am terminat a fost pe profil economic, dar totusi, am decis sa urmez un alt drum in viata si am urmat cateva cursuri de medicina si prim ajutor pe cont propriu, platite din buzunarul meu, dupa care au urmat ore in sir de voluntariat la departamentul de urgenta din Sandy, pe langa care trebuia sa fac si cateva ore de munca la un job pentru a castiga ceva bani pe care sa-i folosesc sa pot trai, chiria, mancarea si cateodata si haine. Aceste cursuri si ore de voluntariat m-au ajutat sa devin mai bun in ceea ce-mi place sa fac, dar din pacate nu am putut gasi un post care mi-ar place la mine in oras unde stateam, asa ca m-am gandit sa schimb orasul si am ales Los Santos deoarece am vazut ca este o comunitate mica si m-am gandit ca as avea sansa sa ma integrez usor si sa imi fac o cariera si o familie aici.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Am o abilitate foarte buna in a lucra intr-o echipa, stiu sa ascult si sa respect ordinele primite de la un superior iar la randul meu stiu sa ma impun calm si ferm daca este nevoie sa coordonez pe cineva. Comunicarea este si ea foarte importanta, atat in actiuniile desfasurate alaturi de colegi unde trebuie sa sti exact ce sa spui fara a te incurca dar si cu cetatenii orasului fata de care trebuie pastrat un limbaj adecvat si cat mai politicos indiferent de situatie. Ma descurc destul de bine si la condus, cei 2 ani in care am lucrat la Urgent Cargus mi-au adus o experienta destul de mare in trafic si am invatat sa fiu foarte atent nu doar la mine cat si la ceilalti participanti la trafic. Am facut si un curs de conducere defensiva la o academie autorizata deoarece automobilele sunt o alta pasiune de a mea.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Prenumele meu este Vlad.
  • 4.2 Vârsta: Am varsta minunata de 16 ani, peste 2 luni voi face 17.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:  Orasul meu natal si cel in care locuiesc este Giurgiu.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Joc GTA V din 2016.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Am inceput sa joc pe acest server din anul 2020, prin luna Iunie.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  In momentul de fata am aproximativ 40 de ore pe server.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: Am ID-ul 2020.
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Acord acestui server cat si FiveM-ului aproximativ 10 ore pe zi, se poate observa si din activitatea mea sporita in ultimele zile.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am fost sanctionat in niciul fel vreodata pe acest server.
  • 5.0 Alte informații: Va multumesc pentru timpul acordat!
Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑Asistent-General :  Muller Dante

 

🚑Nume discord:  Găbel#1329

🚑Asistent-General :  Munteanu Gabriel

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share