Jump to content
×
×
  • Create New...

[Aplicatie-Helper] Smith Andrew [Puiu l 649]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Puiu Andrei
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Suceava
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, fiecare greseala se plateste.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca pot ajuta comunitatea datorita faptului ca sunt o fire calma si stiu sa explic greselile facute de anumite persoane,sunt o fire rabdatoare , imi place sa ajut lumea si consider ca am timpul necesar sa ma dedic acestei functii si sa ajut comunitatea.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Puiu Andrei, am varsta de 17 ani, sunt elev la un liceu de informatica din Suceava, consider ca sunt o fire deschisa careia ii place sa ajute lumea si careia ii place sa se inteleaga bine cu fiecare persoana,nu ma pierd in detalii in momentele critice,  sunt persoana foarte sociabila si intelegatoare ceea ce cred ca ma va ajuta in cazul in care voi fi acceptat.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Smith Andrew
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ✪Andy_Puiu♛
  • Ore jucate pe server:  Aproximativ 470 
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 5 luni, dar de 3 luni joc constant, in fiecare zi.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: cel putin 8-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nicio sanctiune
  • ID-ul din joc: 649
  • Averea detinuta in joc: 350k + apartament de 80k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Consider ca de-a lungul timpului jucat pe server nu am avut interactiuni negative cu playerii si nu am deranjat pe nimeni.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu ,  m-am inteles intotdeauna cu membrii staffului.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Sa ajut si sa ma implic in totalitate in aceasta functie, sa incerc sa incurajez fiecare roleplay si sa raspund la fiecare intrebare, oricat de banala ar parea ea.
  • Cu  ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper este sprijinul oricarui player, ajuta la explicarea si indrumarea la problemele pe care le au.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu Obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share