Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Helper ( MariusRO/ id 206)


Recommended Posts

  • Numele real: Marius Catalin
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Il cunosc 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece doresc sa ajut si fac lumea sa inteleaga cu ce greseste. Nu sunt genul de om sa dau sanctiuni si sunt foarte intelegator.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Marius si sunt elev la un liceu din Bucuresti, in timpul liber imi place sa ma joc pe calculator si sa socializez cu multa lume

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tiganu Marius
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): F1G2TRO
  • Ore jucate pe server: 50 (Inainte de wipe am avut 1400)
  • De cat timp jucati pe server: De 2 wipe uri
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 3-4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Momentan nu am
  • ID-ul din joc: 206
  • Averea detinuta in joc: Apartament in Eclipse si 430k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, ma inteleg foarte bine cu toti membri staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Din punctul meu de vedere fiecare e ok in felul lui, dar imi place sa ascult si sunt intelegator si rabator.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutarea playerilor si cu mentinerea de rp pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Voi incerca, dar nu prea imi duce pc ul cu tot cu filmat.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share