Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] ANDREW SPAIDAR [f3arless dey\ID 1978]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Andrei Spaidar
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:In momentul de fata nu mai sunt titularul unei firme care investeste in bursa,deci pana acum 6 zile,bursa,acum liceu ,in curand bac
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pai in primul rand,consider ca am destula experienta in tot ce inseamna staff,am detinut si eu un server destul de cunoscut,iar pe langa tot ce am spus mai sus,consider ca sunt destul de  capabil si de trecut prin viata,incat sa nu ma pot intimida,speria cand sunt amenintat sau etc
    Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Va salut in primul rand!Ma numesc Andrei si Spaidar chiar asta e numele meu:)!Sunt din Bucuresti,am 17 ani,sunt super pasionat de fivem,ma joc de prin 2018 inceput 2019,sunt dotat cu tot ce inseamna fivem,rp etc!Sper sa mi se acorde o sansa de a intra in staff,de a putea pastra o comunitate top,si cea mai dorita din RO!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Andrew Spaidar
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Ⓓⓔⓨ 𝐑𝟑𝟔𝟑 (daca este nevoie se poate schimba)
  • Ore jucate pe server:30(am avut probleme cu firma)
  • De cat timp jucati pe server:2020,iunie
  • Cat timp acordati serverului pe zi:5,6,7 ORE
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 singura data jail,pe motiv ca o fata s a simtit jignita de comportamentul santieristilor,si o data ban,a fost o confuzie(se spunea despre mine ca am un sv,dar eu nu mai intrasem pe discord sau tot ce inseamna pc de 5,6 luni(i am explicat si dl ui Bogdan) 
  • ID-ul din joc:1978
  • Averea detinuta in joc:mercedes de 90k,si inca 15k 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Probabil as aloca mai mult pentru cetateni,adica as face cel putin o data la 2,3 seri o mica sedinta,consfatuire cu toti cetatenii,si le-as cere o parere de ce ar trebui sa fie mai bine pentru server,plus mai multa implicare din partea staff-ului,nu neaparat mai multa,doar ca fiecare ticket sa fie luat in seama
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Toate problemele cetatenilor,pastrarea linistii si a comportamentului adecvat,plus atentia de care dau dovada,de profesionalitate,si capacitatea de a rezolva orice fel de problema
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,obs,g force exp,orice
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
                                                                                                       VA MULTUMESC PENTRU ATENTIE!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share