Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Soios Rarex [1080]


Recommended Posts

Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Soios
  • 1.2 Prenume: Rarex
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 27
  • 1.5 Înălțime: 1.78m
  • 1.6 Greutate: 73KG
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Locuiesc la o matusa,nu stiu exact strada
  • 1.9 Număr de telefon: 267-5914


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da,sunt un cetatean legal al comunei Los Santos!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu,nu sufar de nn o boala cronica!
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu,nu sufar de nici o boala fizica!
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: NU,deoarece nu sufar de nici o boala atat fizica cat si cronica!
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu,nu am fost nici o data arestat pentru o crima!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: NU, nu am fost nici o data arestat pentru o infractiune
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu,nu am facut uz de substante interzise in ultimii doi ani si nici in toata viata nu am consumat aceste tip-uri de substante!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da,am primit doua contraventii,una pentru parcare neregulamentara si una pentru viteza!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: DA,sunt in posesia unui permis de conducere valabil pentru toate categoriile Auto!
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu,nu am avut nici o data permisul de conducere suspendat!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da,sunt capabil sa comunic atat verbal cat si in scris limba romana!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da,am cunostinte lingivstice in limba Engleza,cunosc cat de cat pentru a forma cateva propozitii pentru a ma intelege cu o persoana,dar nu sa port un dialog foarte clar!

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu,nu am mai trimis nici o data aplicatie de angajare la Departamentul Medical !
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am mai trimis nici o data aplicatie de angajare la Departamentul Medical !
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da,am mai trimis o data o aplicatie la departamentul de Politie Los Santos!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Din pacate am fost respins deoarece nu am avut lunile necesare in oras!
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost mult timp sr la posta romana,iar acum de cateva luni am fost angajat ca si pescar!

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Cred ca aceasta institutie este una dintr-e cele mai serioase ca si activitate si colectiv,mi se pare ca domnii medici actuali isi fac treaba foarte bine si sunt prieteni unul cu altul,fac glume intre ei si se inteleg bine,aici este o munca in echipa foarte bine organizata,masinile unt toate foarte bine puse la punct din ce am vazut,este una dintr-e institutiile cele mai importante din acest oras!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Imi place foarte mult munca in echipa si activitatea indelungata,imi place sa cunosc oameni noi si sa ma imprietenesc cu ei,vreau sa ofer ajutor oamenilor din acest oras cat mai repede posibil atunci cand acestia solicita ajutor,sunt o persoana calma,cu simt de raspundere si foarte rabdadoare!

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Rares
  • 4.2 Vârsta: 14 ani
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Focsani
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: am 3 ani de cand ma joc GTA V!
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Cam cu o luna inainte de acest ultim wipe
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: la momentul actual am undeva la 63 de ore
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:am id 1080
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: depinde de cat chef am de joaca,eu ma ocup cu muzica in realitate si asta imi ocupa cam 70% din timp-ul liber,uneori stau doar cate 2-3 ore,si cand am chef de joaca stau cate 8-9 ore pe zi
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut nici o sanctiune anterioara pe server!
  • 5.0 Alte informații: Imi doresc foarte mult sa fiu acceptat in aceasta factiune deoarece mi se pare ca este multa activitate si membrii care sunt acum au un haz foarte fain si te face sa te simti bine!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share