Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Arteni Cosmin (727)


Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Arteni
  • 1.2 Prenume:Cosmin
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:1,86
  • 1.6 Greutate:82kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon:393-9832

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sigur ca da 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, engleza si germana,le-am invatat pe amandoua cu drag in timpul anilor de gimnaziu si de liceu.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: si in Spitalul judetean si in Politie
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Avocatura, verditctul fiind afirmativ( 10-4)
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Miner,Pescar si am mai lucrat pe Petrol.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):In primul rand, vreau sa aplic in cadrul politiei din Los Santos deoarece m am saturat de coruptia din lumea asta.Vreau sa scapam  de criminalii din acest oras care apar din ce in ce mai multi.Vreau sa ajut pe toata lumea care mi sta in cale si sa i duc pe drumul cel bun, sa i scap de necaz si sa le pun zambetul pe buze.Sunt foarte motivat sa mi apar orasul cat de mult pot, nu o sa mi las niciodata colegii la greu!Vreau sa scapam de  frauda,mita si de lumea corupta!Acceptarea mea in acest departament o sa aduca un om in plus care o sa duca orasul pe drumul cel bun!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu vreau sa ma laud si nu vreau sa spun ca sunt unic doar ca fiecare dintre noi suntem diferiti catusi de putin,insa tot ce pot sa spun este ca ma infiltrez foarte repede intr-un grup nou de prieteni si pot sa ajut,am simtul umorului dezvoltat deci nu sunt suparacios si inteleg glumele.Sunt o persoana de incredere care poate pastra orice fel de informatie in siguranta.Insa este un lucru prin care ma diferentiez de ceilalti colegi,ambitia, care este cea mai mare calitate a mea.Eu daca imi propun ceva,in cel mai scurt timp o sa l fac sau o sa l am.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Arteni Cosmin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Galati
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 1-2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : m am apucat de 2 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 136 ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 727
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Sigur ca da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Desigur,l-am si retinut 
  • 5.14 Alte informații : Nu am,mersi anticipat cui citeste aplicatia!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share