Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alessandro Belucci [Serbanoski/526]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:  Serban Alex
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti: Brussel
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Deoarece am vazut ca este nevoie de STAFF activ in momentul de fata, am o gandire matura si imi place sa ajut playerii in diferite situatii dificile intalnite de ei.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Serban Alex, am 26 de ani, locuiesc in Brussel Belgia , sunt un tip cu simtul umorului dezvoltat si imi place sa imi pierd timpul pe FIVEM  .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alessandro Belucci
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Serbanoski
  • Ore jucate pe server: 165 H
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10/11 H
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un singur warn.
  • ID-ul din joc: 526
  • Averea detinuta in joc: Estimativ 5 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as ocupa mai mult de ajutorul playerilor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Mentinerea linistii pe server, ajuta playerii in diferite situatii roleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share