Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jipa Dragos [ TheFireDragon / ID:7626 ]


TheFireDragon
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:Blue

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Jipa Dragos
Varsta reala:14
Orasul unde traiti:Onesti
Cu ce va ocupati:Elev
De cat timp jucati pe server:aprox 2 luni
Cat timp acodrati serverului pe zi:minim 2 ore de obicei iar in weekend-uri peste 5 ore, dar depinde
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca mereu mi-a placut sa ajut oamenii cu ce pot eu. Eu cred ca merit pentru ca sunt activ si mi-ar placea la nebunie sa pot folosi timpul acela ajutand alti playeri cu problemele lor.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat care stie sa faca roleplay destul de bine. Un om amuzant, plin de viata, destept si dornic sa ajute unde poate cu ce poate in cele mai multe cazuri.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Fire Dragos
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):TheFireDragon
Sanctiuni anterioare pe server:---------
ID-ul din joc:7626
Averea detinuta in joc:Aprox. 800k
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu. Ma inteleg bine cu toti din staff
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As mai modera pe discord toate persoanele care urla.Iar pe server i-as ajuta pe playeri cu problemele lor, as mai elibera din masinile abandonate, etc.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Ajuta playerii atat pe discord cat si pe server. 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am obs dar si shadow player la nevoie.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share