Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Razvan George [631]


CRGAdv
 Share

Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Fujini
  • 1.2 Prenume: George
  • 1.3 Sex: M(asculin)
  • 1.4 Vârsta: 39
  • 1.5 Înălțime: 1.95
  • 1.6 Greutate: 85kg
  • 1.7 Naționalitate: Romania
  • 1.8 Adresă: Casa Nr.3, Vinewood Los Santos
  • 1.9 Număr de telefon: 454-9728

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de boli cronice.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: -
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu frate nu intelegi
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am fost sanctionat contraventional deoarece nu m-am asigurat la trecerea unui nivel cu o cale ferata.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da, mi-a fost confiscat deoarece nu m-am asigurat la trecerei unui nivel cu o cale ferata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, mai am cunostinte lingvistice in limba Engleza, Franceza si Spaniola.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, dar asta a fost inainte de cutremur.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da,
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am mai trimis o aplicatie catre Spitalul General Los Santos, dar din pacate nu am fost acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Slujbele anterioare au fost Sofer De Autobuz, Pescar, iar slujba actuala este Sofer De Autobuz Avansat.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de Politie Los Santos pentru ca niciodata nu mi-au placut lucrurile ilegale si nici oamenii care nu respecta regulile. Departamentul a aratat in ultimul timp ca este foarte bine organizat si imi doresc sa fac si eu parte din acest colectiv pentru a putea ajuta cetatenii si a mentine ordinea si pacea in oras. Ma consider o persoana capabila de aceasta slujba deoarece sunt dispus sa-mi risc viata pentru binele orasului. Tin sa mentionez ca am terminat academia de politie Paleto Bay inainte de cutremurul cel mare cu 9,54, astfel terminandu-mi studiile necesare pentru inrolarea intr-un departament de politie. As vrea sa adaug faptul ca am participat la numeroase acte de caritate si voluntariat in Paleto Bay cat si in Sandy Shores inainte ce cutremurul cel mare.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu pot sa spun ca sunt mai special decat ceilalti, dar pot afirma ca am avut numeroase acte prin care am dovedit faptul ca sunt apt pentru acest job si pregatit pentru a servi dreptatea si a ajuta cetatenii aflati in pericol sau ajutor. Consider ca dosarul meu este destul de stufos si sper ca imi voi gasi un loc de munca in cadrul acestui departament. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Razvan
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 18 Ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Brasov, Jud Brasov.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Initial din 2015 pe PC.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De aproape 3 ani de zile.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 70.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 631
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.14 Alte informații : Tin sa va multumesc pentru timpul acordat, si promit ca daca imi veti acorda aceasta sansa, nu o sa regretati, imi place sa fiu un om corect si serios cu toti oamenii corecti si seriosi.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share