Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Shen Lu [216]


goddsoo
 Share

Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Lu
  • 1.2 Prenume: Shen
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 28 de ani
  • 1.5 Înălțime: 1,85 m
  • 1.6 Greutate: 90 de kg
  • 1.7 Naționalitate: Anglia
  • 1.8 Adresă: Los Santos, strada Florilor, nr 82, bloc E7, scara B, apartament 29
  • 1.9 Număr de telefon: 270-5011

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal, m-am mutat aici recent, dar am reusit sa-mi fac toate actele care sa-mi demonsteze cetatenia, cat si sa-mi trec buletinul pe noua adresa.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu am nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului ?: Nu, consider ca ma pot concetra la locul de munca.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, am cazierul curat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Din cate imi aduc aminte nu, dar daca este vreuna, probabil facuta din neatentie, am sa o indrept prin reabilitarea acesteia. 
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am consumat nimic, chiar de curand am renuntat si la tutun.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, am un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil sa ma exprim frumos.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc limba Engleza, fiind chiar un fost cetatean la Angliei, am fost nevoit s-o invat pentru a ma putea descurca in tara respectiva.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am depus.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat si am ajuns pana la gradul de agent principal.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am depus o cerere de angajare in cadrul Departamentului Medical, am fost acceptat, am fost si angajat si am petrecut in jur de doua luni.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Petrolist, sofer pe tir, pescar.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa fac parte din Departamentul De Politie Los Santos deoarece vreau sa ajut lumea, fiind visul meu de mic copil de a deveni politist. Inca de cand eram mic imi placea in mod deosebit sa ajut lumea,  chiar ma jucam impreuna cu sora mea dea politistii. Consider ca aptitutidinile pe care le dobandesc ma recomanda acestei institutii, si prin aptitudini ma refer la toate calitatile pe care le-am dobandit pe parcursul celor 6 ani de academie (coordonare, seriozitate, posibilitatea de a coopera eficient in echipa). Vreau sa salvez vieti, sa devin un politist mare, cunoscut.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu ma consider cu mult peste ceilalti canditati, dar consider ca activitatea de care dau dovada, cat si implicarea mea la locul de munca sunt caracteristici ce ma fac un canditat destul de bun. . Faptul ca am terminat academia cu o medie destul de maricica este inca un atuu, iar acum sunt in cautare de un loc de munca. De mic am fost educat ca toti suntem egali, toti avem drepturi, ca nu sunt superior fata de ceilalti, invataturi ce m-au facut ce sunt astazi, un om matur, cu capul pe umeri.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :  George
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Barlad
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Joc GTA V de aproximativ 2-3 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :  De cateva luni, 8 cred, dar intr-o prerioada nu am jucat mai deloc.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 220.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 216
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: DA
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?:  DA
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?:  DA
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: DA
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, am citit. 
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, l-am citit.
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share