Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Bianca Georgiana [376]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Nayfeld
  • 1.2 Prenume:Sophia
  • 1.3 Sex: F
  • 1.4 Vârsta:21
  • 1.5 Înălțime:1.70
  • 1.6 Greutate:65kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon: 261-5823


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:DA
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:NU
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:NU
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: NU
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:NU
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:NU
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:NU
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:DA
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:NU
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:DA
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, engleza si putina spaniola.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:NU
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:NU
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Sofer pe autobuz avansat, miner.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Toti prietenii imi zic ca porecla de Plusica se potriveste departamentului, dar si modul meu de a ajuta oamenii raniti sau cu probleme medicale.Imi place sa sar in ajutor, sa stiu ca oamenii se pot face bine datorita mie si sa ii stiu sanatosi cat mai mult timp.Ceea ce ma recomanda nu este doar porecla ci si doua maini dibace si firave potrivite unui asistent/doctor.Stiu sa ascult cand mi se impune ceva si prind foarte repede tehnicile.Am destul de multa rabdare si consider ca acesta este jobul potrivit.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sincer fiecare are ceva aparte.Eu consider ca dexteritatea mea si gandirea limpede in situatii limita ma recomanda cel mai bine.Am cateva cunostinte in medicina si am mai ajutat oameni pana la sosirea cadrelor medicale.Avantajul cel mai mare  este ca pot lucra cat si in turele de dimineata cat si in cele de noapte, iar statul peste program nu ma afecteaza.Vacante sau pauze nu prea iau ceea ce consider ca este un punct in plus.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Bianca
  • 4.2 Vârsta:17
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Targoviste
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:De anul trecut la inceputul verii
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De anul trecut la inceputul verii
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 700 inainte de wipe, aproximativ 160 acum
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 376
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: minim 4 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu 
  • 5.0 Alte informații:Multumesc pt timpul acordat
Link to comment
Share on other sites

[IC]: Bună ziua dle/dna Bianca Georgiana,
CV-ul dvs a fost examinat și ACCEPTAT de către Departamentul Medical
Los Santos.
Pentru a putea susține CV-ul vă vom ruga să vă prezentați la spitalul Pillbox vis-a-vis de
autostrada centrală, cu stimă și respect!
                                                                         Director General, Brown Jordan.

azeyul.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share