Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Bellic Roman [933]


Palade
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Bellic 
  • 1.2 Prenume: Roman
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta: Am varsta de 25 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.85m
  • 1.6 Greutate: 78 KG.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: Momentan locuiesc cu Chirie.
  • 1.9 Număr de telefon: 869-4235

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: [---]
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost niciodata arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost niciodata arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am fost o singura data amendat pentru deoarece am intrat pe interzis.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: A fost suspendat o singura data deoarece am intrat pe interzis.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu sa vorbesc foarte bine limba Engleza deoarece am locuit acolo.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, da am mai trimis.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai trimis.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: [---]
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost Sofer Avansat timp de 30 de luni iar AGENT-PAZA 31 de luni dar deoarece am avut o mica problema am fost DEMIS din functie.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): In primul rand, doresc sa ma alatur acestui Departament deoarece ma simt pregatit, sunt un baiat ce are cei 7 ani de acasa ce poate sa respecte pe cineva indiferent de gradul pe care il detine, ce ii place sa glumeasca cand este momentul potrivit si inainte gandeste iar apoi vorbeste. Sunt o fire foarte calma, un om care incearca sa inteleaga orice situatie indiferent de momentul in care se afla, iar pe langa aceste lucruri daca poate sa ajute o face mereu. Pe langa toate acestea mereu am incercat sa fiu omul ce este placut si sa dau o imagine frumoasa oriunde merg. Pasiunea pentru Politie a inceput de mic copil, deoarece tatal meu cu asta se ocupa asa ca mi-am dorit asta si deoarece acum am oportunitatea de ce sa nu incerc. Eu Politia o vad ca pe o pasiune, nu sa stai toata ziua pe un scaun si sa semnezi acte iar apoi sa incasezi banii de la stat. Imi place oricat de greu poate sa fie deoarece niciodata nu ai ceva de pierdut, mereu trebuie sa risti pentru a salva o persoana sau a nu pune in pericol orasul. Pe langa toate aceste lucruri imi palce foarte  cum sunt organizatii membrii de la Penitenciar dar si cei din Departamentul de Politie deoarece fiecare om are ceva de facut. Mie peronal deoarece imi place sa comunic cu persoanele si probabil asta o sa fie si un avantaj deoarece ca si Membru al Departamentului trebuie sa comunici cu colegii. Ca si Politist nu trebuie niciodata sa sanctionezi drastic o persoana deoarece nu este un cos de gunoi, trebuie sa ii explici frumos ce a gresit pentru ca daca nu faci asta cand o sa iasa din puscarie o sa faca la fel.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu ca si om nu sunt diferit de ceilalti candidati deoarece toti suntem la fel. Aici este vorba cum iti planifici tu planul pentru viitor si pe langa acesta este vorba si de implicare pe care o aduci Penitenciarului dar si a Departamentului daca avansezi mai mult. In primul rand trebuie sa ai un program foarte bine pus la punct, deoarece trebuie sa ai timp si de familie dar si de slujba pe care o detii zi de zi. Pe langa aceste lucruri conteaza foarte mult si cum te comporti sau vorbesti deoarece unii oameni vorbesc pe un Ton mai agresiv dar unii pe un Ton ce te linisteste. Tu ca si Politist dupa ce ti-ai pus Juramantul nu trebuie sa iti bati joc de prizonieri iar apoi sa ii faci sa se simta saci menajeri, mai exact trebuie sa ii respect deoarece si ei sunt oameni. Daca tu ca Politist o sa sanctionezi pe cineva drastic si nu o sa ii explici ce a facut el nu o sa bage nimic la cap si iar o sa faca. Idee principala este sa ii oferi o sancitune mai mica dar sa il faci a intelege.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Ma numesc Andrei.
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am varsta de 16 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Locuiesc in orasul Constanta.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Ma joc GTA V din anul 2014.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De aproximativ 2 luni cu intrerupere.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : Momentan detin 111 ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 933
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei. Sa aveti o zi frumoasa!
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Bellic Roman, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas iportant va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il  faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share