Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Take Alexandru [ Take / ID: 468 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tache Alexandru.
  • Varsta reala: 16.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece imi place foarte mult sa ajut jucatorii. Sunt un membru activ si am facut parte la foarte multe RP-uri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Tache Alexandru, am varsta de 16 ani, sunt elev in clasa a 10-a la un liceu din Bucuresti, sunt o fire sociabila cat si serioasa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Take Alexandru.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mr. Take
  • Ore jucate pe server: 300.
  • De cat timp jucati pe server: 9-10 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cam 5-6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: - 
  • ID-ul din joc: 468.
  • Averea detinuta in joc: 1.000.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut cu tot ce pot oamenii noi care vin zilnic pe comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In general se ocupa cu ajutarea jucatorilor cu anumite probleme.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share