Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Nikolai Timitrov [Niko / ID 97]


Recommended Posts

  • Numele real: Nicolas
  • Varsta reala: 19 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Studii
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece ma cred o persoana capabila pentru aceasta functie, seriozitatea este punctul meu forte. As vrea sa arat ca sunt capabil si consider ca odata cu functia as putea sa arat de ce sunt in stare 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Nicolas si sunt un adolesc de 19 ani, momentan sunt la facultatea de inginerie electrica din Bucuresti. Sunt o persoana foarte perseverenta, prietenoasa si amabila. Am un simt al umorului foarte bine dezvoltat si stiu sa trec cu vederea o gluma cand este facut, mai ales daca este buna rad si eu :)) .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nicolas Timitrov
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Niko
  • Ore jucate pe server: 183
  • De cat timp jucati pe server: Din Iulie 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc: 97
  • Averea detinuta in joc: 3m + VIP Emerald
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, ma inteleg bine cu fiecare.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic iesit din comun doar as incerca sa ma ocup mai mult de playerii noi de pe server deoarece toti playerii noi de pe server nu sunt obisnuiti cu nivelul de roleplay si consider ca ar trebuii aplicate niste sanctiuni mai drastice.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu raspunderea la tickete, ajutarea jucatorilor noi cu nelamuriri, sau explicarea regulilor de ex. pentru Fail RP sau Power Gaming, ele fiind cele mai frecventate incalcari de regulament. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am shadowplay si pot salva mereu ultimele 5/10/15 minute.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Nicolas Marian
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share