Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alavrez Santos[AlinAnd98/567]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Alin Andrei 
  • Varsta reala:17 in Mai fac 18
  • Orasul unde traiti:Germania(Heimenkirch)
  • Cu ce va ocupati:Momentan studez cat de curand o sa încep o meserie pentru electrica
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit această funcție deoarece sunt un băiat înțelegător si care imi place sa ajut cu tot ce pot,sunt calm si ma enerveaz destul de greu 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut,ma numesc Alin am vârstă de 18 ani moment sunt student,in timpul liber imi petrec majoritatea timpului pe pc,dar imi place sa iesi si cu prietenii,sunt o persoana căreia ii place sa comunice si sa isi găsească mereu prietenii noi

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Alvarez Santos 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):AlinAnd98 
  • Ore jucate pe server: 220
  • De cat timp jucati pe server:5 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:5-6
  • Sanctiuni anterioare pe server:0
  • ID-ul din joc:567
  • Averea detinuta in joc:Un apartament clasa B la Arcadius si un r8
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):A fost o problema odata cu Coada cand cineva a pus conuri pe autostrada si el a crezut ca am fost eu,era puțin supărat dar am ajuns la o înțelegere pana la sfârșit
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie: Tot ce este nevoie
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu rezolvarea problemelor din oraș,tickete nelămuriri si ajutorur playerii lor
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share