Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Fuentes Carillo [pasarel420 / id: 165]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex
  • Varsta reala: 17, curand 18
  • Orasul unde traiti: Drobeta-Turnu Severin
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In primul rand cunosc foarte bine regulamentul serverului si mereu mi-a facut placere sa ajut playerii noi, sunt un player foarte vechi al acestei comunitati si niciodata nu m-am considerat un player problema al acestui server. Sunt destul de activ, mai ales in timpul scolii si noaptea, cand este foarte putin staff pe server si toata lumea are nevoie de ajutor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Alex, am 17 ani si sunt pasionat de gaming/masini. In general sunt o fire calma, imi place sa ajut lumea cu orice lucru posibil. In timpul liber joc FiveM sau sa ies cu tovarasii in oras.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Fuentes Carillo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): pasarel420
  • Ore jucate pe server: 490 la momentul actual.
  • De cat timp jucati pe server: Din octombrie-noiembrie 2017.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva la 10 ore, poate chiar mai mult cand am timp.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu de 3 zile.
  • ID-ul din joc: 165
  • Averea detinuta in joc: 6.500.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, cu toate ca e posibil sa fie si jucatori care nu au o parere buna despre mine.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot sa zic ca as face ceva diferit, dar in primul rand as pune staff-ul pe primul loc, pentru ca imi doresc de foarte mult timp in staff si m-as implica foarte mult.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand, un helper trebuie sa se ocupe de jucatorii noi ai acestui server, sa se ocupe de tickete pe joc cat si pe discord si sa nu vaneze oamenii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share