Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexandru Dima [BeastNight/645]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru
  • Varsta reala: 20 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece chiar daca sunt un player care are o vechime medie pe server, am reusit sa ma cunosc cu toata lumea, sa invat regulamentul si cam cum se petrec lucrurile pe aici, si consider ca as putea face ceva cu aceasta functie
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Alex, am 20 de ani, sunt din București, iar unul dintre hobby urile mele sunt gaming ul. Sunt o persoana căreia ii place sa Rada, sa se simtă bine atunci când se relaxează sau când este in mediul online, sa cunoască personalități noi, sa învețe lucruri noi și sa asculte și de părerea altor persoane. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexandru Dima
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BeastNight
  • Ore jucate pe server: 470
  • De cat timp jucati pe server: 1 August
  • Cat timp acordati serverului pe zi: depinde de cata treaba am pe server si ce am de facut
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn MG si 1 Warn pentru Condus NON-RP (eram parcat la pescar)
  • ID-ul din joc: 645
  • Averea detinuta in joc: 5 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Ce a fost s-a rezolvat, mai este o chestie de rezolvat pe care pe viitor sper sa o rezolv cu o persoana importanta, de restu nu ma intereseaza.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic, consider ca nu exista diferente intre aplicantii pentru functia de helper.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Cu ticketele pe joc, cu diferite probleme pe server, cu incalcari de regulament si cu multe alte chestii pe care un helper le are in atributii in functie de gradul pe care il are. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share