Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mark Ronnie [ Infinity / ID: 70 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Iulian
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Constanta.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Merit aceasta functie, deoarece mereu am vrut sa ajut oamenii si sa imi dau cu parerea, desigur ceea ce ma privea. Doresc sa ajut playerii noi mai mult decat o pot face acum.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Iulian, am varsta de 17 ani. Locuiesc in orasul Constanta si sunt elev. Mereu incerc pe cat posibil sa ma calmez in orice situatie fie ea cat se poate de imposibila. Din perspectiva mea daca iti pastrezi calmul poti avea mult mai mult succes in alegerile facute decat ai avea atunci cand ai nervii la pamant. Incerc sa am simtul umorului si sa fac lumea din jurul meu sa se distreze si sa se simta cat mai bine. Pe cat posibil vreau sa fiu prietenos cu toata lumea astfel incat sa imi fac (cartea de vizita) cat mai transparenta si primitoare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mark Ronnie
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Infinity
  • Ore jucate pe server: In acest moment am aproximativ 120 de ore
  • De cat timp jucati pe server:Pot spune ca ma joc de aproximativ de cand s-a deschis comunitatea, insa cu pauze lungi, am inceput cu activitatea pe wipe ul trecut si pana in prezent
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In general acord aproximativ 4-5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 70.
  • Averea detinuta in joc: Detin un Bugatti Chiron VIP si un BMW M8 VIP si o suma de aproximativ 800.000 in banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut altercatii cu alti membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa fiu cat mai activ, astfel incat playerii sa fie bine primiti si desigur sa aiba o atmosfera cat mai buna. Sa iau decizii cat mai bune si sa ma sfatuiesc cu ceilalti despre situatiile care ma depasesc.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor noi veniti si a pastra atmosfera cat mai calduroasa a jucatorilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share